Skocz do zawartości

APC Dażbog


Tomur

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Co to ma być - concept, ilustracja? Ma przedstawiać tylko ten pojazd czy też fajne tło? Sugeruję zebranie sporej ilości referencji przed przystąpieniem do dalszego działania.

 

Referencje mam, czasu mało ;). Raczej ilustracja :( ale pojazd rzecz najważniejsza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jak ilustracja to rozróżnienie materiałów. Teraz wszystko wygląda tak samo a masz metal, gumę, szkła kawałek. Jak wszystko wyrenderujesz poprawnie to będzie 2 poziomy wyżej. I dopracuj walor bo teraz strasznie płasko to wygląda. Pozdrawiam i powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jak ilustracja to rozróżnienie materiałów. Teraz wszystko wygląda tak samo a masz metal, gumę, szkła kawałek. Jak wszystko wyrenderujesz poprawnie to będzie 2 poziomy wyżej. I dopracuj walor bo teraz strasznie płasko to wygląda. Pozdrawiam i powodzenia!

 

Dzięki Rymin, pracuję nad tym co pisałeś walor będę podkręcał stopniowo. Ciekawa sprawa z kamuflażem bo jak by był poprawnie zrobiony to ciężko by było detale oglądać na ilustaracji zwłaszcza w wersji Digital.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że za bardzo "dziubdziasz" ten rysunek a za mało odwagi:D Spróbuj uprościć na początek tą bryłę i ją fajnie wyrenderować a nie zaczynaj od detali. Najpierw porządna bryła czyli walor i kolorek a na końcu dopiero się bierz za jakieś znaczki i zabrudzenia. Wrzucam ci mały overpaint - zobacz, że zacząłem od pędzla bez opacity - grube krechy żeby złapać walor a dopiero potem się delikatnie pobawiłem resztą. Dobrze jest też mieć jakieś tło bo ciężko metal renderować bez odbić:D Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Celne Uwagi Rymin, wielkie dzięki za "Overpaint". Niestety czasu starczyło mi na tło, no i odwagę mam małą bo jestem teraz bez tabletu . Wielkie dzięki za "Overpaint".

 

Wrzucam update i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomur teraz odpocznij trochę od tematu i proponuję ci zrobić mały eksperyment. Zrób sobie z 3-4 studia takich wozów/czołgów itp. a potem spróbuj jeszcze raz usiąść do tematu. Zobaczysz jak bardzo zmieni się twoje podejście i jak dużo się nauczyłeś. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności