Skocz do zawartości

Teczka - Notte


notte

Rekomendowane odpowiedzi

Mam już założoną teczkę w WIPach i tam też początkowo zamierzałam wrzucić ten projekt. Niby Wszystkie elementy są skończone ale zostawiam sporo miejsca na podrasowanie:) Najpewniej będzie tak ze wszystkimi modelami które znajdą się w tej teczce ponieważ to jeszcze nie czas by za dzieło otrzymywać gratulacje i fejm z niebios 🙂

 

Zachęcam do krytyki.

 

 

A o samym projekcie. Głównie posłużył mi do nauki wypalania i teksturowania, wcześniej zajmowałam się raczej organikom dlatego tym bardziej jestem ciekawa co tutaj przeczytam. Wymodelowane w 3ds max, tekstury w SP2 tam też na szybko wyrenderowane. Finalnie trafi do marmoseta.

 

Pozdro!

 

(concept Andrejs Skuja dla Killzone 3)

 

21IXfV2.jpgRtHa81N.jpgbSA3BFh.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę by to zabrzmiało zbyt surowo bo ogólnie to niezła robota zważywszy na to, że to dopiero począteki ale... Teksturka wygląda generycznie, tak jakby powstała w oparciu głównie o generatory Metal Edge Wear i MG Dirt. Brakuje jej urozmaicenia, przemyślanego rozłożenia brudu, większych i mniejszych rys metalu i odprysków farby. Poza tym tak jak zauważono na polycouncie, kamerka korzystniej wyglądałaby gdyby wierniej oddawała koncept. Można by też trochę geometrii zaoszczędzić na kratce z tyłu, bo nie widać za bardzo tych wypukłości, które jak przypuszczam starałeś się podkreślić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepsza surowa krytyka niż jej brak, chociaż Twojej wcale za surową nie uważam :) Faktycznie wciąż biję się z teksturami, postaram się coś jeszcze z nimi pokombinować. Zastanawiam się czy nie zrobić może klapki w geometrii.

 

No i zauważyłam, że nie dorzuciłam tutaj refki...

 

0cXJZYq.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej hej :) Wracam z apdejtem. Zrobiłam tekstury od nowa (no, prócz tych które były całkiem ok).

Nie jestem pewna soczewek. Na concepcie moim zdaniem wyglądają zgrabnie, nie chciałabym się ich pozbywać.

Jednakże nie jestem pewna czy podołałam przy przenoszeniu ich na model.

Pracuję w Painterze i użyłam w tym przypadku mapy emissive. Próbowałam je zrobić bardziej szkliste i brudne ale emissive 'pochłaniał' detal który nanosiłam.. Jakieś podpowiedzi jak wygląda workflow w painterze z takimi świecącymi obiektami? Czy może nie jest źle i zostawić tak jak jest?

Pozdro :)

 

pCK2ChN.jpg

 

SbE7Jxn.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fragmenty tego projektu były w WIP'ach, a rezultat umieszczam tutaj.

Podstawowy mesh wykonany w 3ds Max, następnie sculpt w Zbrush i tekstury w Substance Painter.

Model można sobie obejrzeć w Marmosecie u mnie na Artstation, jeśli ktoś ciekaw ofc :)

Wiem, że nie jest idealnie, ale myślę że nadszedł czas na kolejne projekty...

 

RIk6TyM.jpg

VGIWrIy.jpg

DyECJvn.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności