Na fronta! Na fronta!:  0
Strona 5 z 7 PierwszyPierwszy 1234567 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 69

Wątek: Blade Runner 2049 - zwiastun

Been Through the Mill
    Awatar Nezumi
    Podziękowania

Domyślnie

Reklama widoczna tylko dla niezalogowanych użytkowników
    @wujek_kane mocne :D Moze teraz on jest robotem i jest pozbawiony emocji :)
    “There is nothing noble in being superior to your fellow man; true nobility is being superior to your former self.”
    ― Ernest Hemingway

Member
    Awatar agdybybyl
    Podziękowania

Domyślnie

@Norden... te metody animacji o których wspominasz to pójście na łatwiznę, ja trzymam się najbardziej znienawidzonej przez wszystkich jurorów, czyli animacji 3D.... mnie interesują prawdziwe wyzwania i nawet czasami mi się udaje przekonać jurorów.... jaka satysfakcja...!!!!...:).
    Ty jak pamiętam chciałeś od razu osiągnąć sukces komercyjny... trzeba się było zapytać starszych... odradzili by animację 3D... więcej makiet....:))))))))))))
    Humanista jest wśród ludzi... głupek tarza się w próżni...

Member
    Awatar tr3buh
    Podziękowania

Domyślnie

oby Scott nie dał dupy

Member
    Awatar wujek_kane
    Podziękowania

Domyślnie

Ja się chyba wybiorę wybiorę na maraton obcego dzisiaj. Ma ktoś pożyczyć 5L termos? :D

member of
    Awatar olaf
    Podziękowania

Domyślnie

Ma ktoś pożyczyć 5L termos? :D
    zwykle na maratonach pozwalaja wyjsc do toalety, ale moze ten ma inne zasady ;)
    nosiłem kalesony zanim było cool

Member
    Awatar wujek_kane
    Podziękowania

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez olaf Zobacz posta
    zwykle na maratonach pozwalaja wyjsc do toalety, ale moze ten ma inne zasady ;)
    Chcesz mi powiedzieć, że nie chodzisz z cewnikiem? :P

digital matte painter
    Awatar norden
    Podziękowania

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez agdybybyl Zobacz posta
    @Norden... te metody animacji o których wspominasz to pójście na łatwiznę, ja trzymam się najbardziej znienawidzonej przez wszystkich jurorów, czyli animacji 3D.... mnie interesują prawdziwe wyzwania i nawet czasami mi się udaje przekonać jurorów.... jaka satysfakcja...!!!!...:).
    Ty jak pamiętam chciałeś od razu osiągnąć sukces komercyjny... trzeba się było zapytać starszych... odradzili by animację 3D... więcej makiet....:))))))))))))
    Smiem twierdzic ze wszystkie inne metody inne niz twoja.. TA jedyna :) to pojscie na latwizne.
    Robcie tak: pracujecie dla firmy X za 100. Znajdujecie firme Y ktorej mowicie ze chcecie dostac 110. Jak sa na OK bierzecie oferte i w firmie X w ktorej teraz pracujecie mowicie ze tamci z Y daja 145 i chcecie dostawac 145. Jak sie zgodza to macie 145 w firmie X. Jak sie nie zgodza to idziecie do firmy Y za 110. Potem powtarzacie proces...
    pozdrawiam wszystkich z Platige Image

Member
    Awatar walmord
    Podziękowania

Domyślnie

Niedługo po seansie "Ghost in the shell" ten zwiastun ogląda się jak zapowiedź kontynuacji, podobna konstrukcja świata, podobne dylematy moralne, podobne ekekty wizualne. Wygląda na to że wszystko wpadło do jednego kotła i mieli się, miesza i wypluwa podobne produkty.

Member
    Awatar agdybybyl
    Podziękowania

Domyślnie

@Norden... zamiast nudzić jak dziadek... zrobiłbyś coś jakąkolwiek metodą... świat czeka.... formuła obecna jak widzisz się wypaliła... działaj... ja się szykuję do trumienki.... właśnie robię ostatni film i zamykam wieko.... cała nadzieja w Tobie.... poważnie....!!!
    Humanista jest wśród ludzi... głupek tarza się w próżni...

digital matte painter
    Awatar norden
    Podziękowania

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez agdybybyl Zobacz posta
    @Norden... zamiast nudzić jak dziadek... zrobiłbyś coś jakąkolwiek metodą... świat czeka.... formuła obecna jak widzisz się wypaliła... działaj... ja się szykuję do trumienki.... właśnie robię ostatni film i zamykam wieko.... cała nadzieja w Tobie.... poważnie....!!!
    Mysle ze mozesz byc pewny ze Twoje lekcje, rady nie zostana zapomniane tutaj. Czy sie ktos z nimi zgadza czy nie jest to rowniez pewien sposob patrzenia na Swiat i trzebaby byc kompletnym ignorantem by o tym zapomniec mimo ze sam podzielam jedynie po czesci Twoje zdanie. Tak samo jak zdanie innych uzytkownikow tego forum. Niewazne czy jest to ten ktory robi komercje czy jest to jakis hejter. Mysle ze kazdy rozsadny czlek powinien polozyc wszystkie opcje i poglady na stol i sprobowac samemu dostrzec czego w tym "obrazie" jeszcze brakuje by go bardziej uzupelnic.

Co do zamykania wieka mysle ze mozesz jeszcze zaskoczyc sam siebie i nam tu pozyc przez dlugi czas.
    Robcie tak: pracujecie dla firmy X za 100. Znajdujecie firme Y ktorej mowicie ze chcecie dostac 110. Jak sa na OK bierzecie oferte i w firmie X w ktorej teraz pracujecie mowicie ze tamci z Y daja 145 i chcecie dostawac 145. Jak sie zgodza to macie 145 w firmie X. Jak sie nie zgodza to idziecie do firmy Y za 110. Potem powtarzacie proces...
    pozdrawiam wszystkich z Platige Image

Uprawnienia umieszczania postów