Strona 10 z 23 PierwszyPierwszy ... 5678910111213141520 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 100 z 225

Wątek: Netflix nakręci serial na podstawie Wiedźmina

Member
    Awatar blazejbobek
    Podziękowania

Domyślnie

Reklama widoczna tylko dla niezalogowanych użytkowników
    Ale offtop się zrobił :|
    Behance|| Rockstar Wonderland - moja książka online

Member
    Awatar agdybybyl
    Podziękowania

Domyślnie

@WWoj... jak już jestem zwycięzcą... to nic nie muszę.... tylko się bawię tańcując z niemową Wiedźminem.... czego i Tobie życzę....:)))
    Czyli każdy może ile może i nie ocenia mnie @bajzelbobek... tylko Kuba Czekaj....:)))
    Humanista jest wśród ludzi... głupek tarza się w próżni...

Paweł Grzelak
    Awatar deshu
    Podziękowania

Domyślnie

Kiedyś wchodziłem na to forum trzy razy dziennie. Teraz raz na pół roku, i czytam, i nie wierze.

Member
    Awatar WWWoj
    Podziękowania

Domyślnie

agdybybyl: Nie rozumiem czego mi życzysz... Możesz pisać jaśniej? Nie wiem co to znaczy tańcować z niemową Wiedźminem, ale raczej bym tego nie chciał... Wydaje mi się to bardzo dziwnym sposobem spędzania czasu, o ile nie strasznym jego marnowaniem.
    Używasz jakiś strasznych skrótów myślowych i jakiś niezrozumiałych metafor, które prawdopodobnie znasz tylko Ty.
    Następnie wyjaśniasz o co Ci chodziło zaczynając zdanie od: Czyli każdy może ile może... itd. Jednak zupełnie nie znajduję konotacji i sensu tego wyjaśnienia.
    Co na Boga ma to, kto Cie ocenia, do tego, że nic nie musisz i życzysz mi tańcowania.
    Wydaje mi się, ze jeżeli chcesz poruszać się wśród ludzi to jednak powinieneś nauczyć się w miarę komunikować, bo muszę cię rozczarować, ale prawdopodobnie @bajzelbobek też cię ocenia i ja również.

Member
    Awatar agdybybyl
    Podziękowania

Domyślnie

Kurza dupa... widocznie na festiwalach filmowych na które wysyłam filmy w technice 3D... starują roboty, a cygberpunki są Jurorami...
    to rzeczywiście jestem pozytywką z IX w. .... skoro się z nimi dogaduję.... ale trudno... ich opinia mnie interesuje nie Wasza.... przepraszam....:))))))

Member

Podziękowania

Domyślnie

Ciekawe zjawisko - przeczytalem pare ostanich stron watku, zamknelem strone i nie mam pojecia o czym byla mowa, w czym problem, kogo problem itd itp. Nawet fajne, takie surrealistyczne.

Member
    Awatar Baggins
    Podziękowania

Domyślnie

Patrze po przerwie. W wątku w jeden dzień walnęło +20 postów. Myślę sobie: Oho, będzie ciekawie. Serce zacznie szybciej bić. Ale... nie. Jednak nie. :-)

Uściski.
    t.

Member
    Awatar agdybybyl
    Podziękowania

Domyślnie

@keajra
    co surrealistycznego widzisz w przebywaniu wśród osób nagrodzonych na festiwalu... to jest realne i udokumentowane, a filmy powstały skoro były oceniane.... uważasz, że rozmowa o czymś na temat czego niczego nie można powiedzieć.... bo nie powstało.... jest istotniejsze...???...:)))

@Baggins
    ...znowu niczego nie powiedziałeś....:))))))))))))))))))))))

Member
    Awatar Baggins
    Podziękowania

Domyślnie

Wątek sam się napędza jak perpetuum mobile. Nie jestem tu do niczego potrzebny :D

Member
    Awatar WWWoj
    Podziękowania

Domyślnie

agdybybyl: To ja Ci kiedyś przesłałem linki do wysyłania na festiwale nie wiem czy pamiętasz ;) nie ma za co...
    Wklejam niektóre tutaj bo może ktoś skorzysta również.
    Bardzo łatwo się wysyła, cała masa darmowych mini festiwali jak również płatnych.
    https://filmfreeway.com
    https://www.clickforfestivals.com/
    https://festhome.com/
    https://www.shortfilmdepot.com/
    https://www.reelport.com/

Nie udawaj, że tak ci na jurorach zależy, bo większości nawet nie znasz, równie dobrze mogę ja oceniać ;). Festiwali jest tysiące i jest to niezły biznes. Sam moge założyć sobie festiwal np. w Barcelonie jak bede miał ochote.
    Ja z moim filmem byłem na kilku liczących się imprezach, jak np Encounters, Sitges, Anima Mundi, w których wygrana daje możliwość nominacji do oskara i oceniają zacni jurorzy. Mój film brał udział w wielu wielu innych festiwalach, a wysyłałem tylko na te bardziej liczące się no i na kilka mniejszych darmowych. Później już mi się najzwyczajniej nie chciało ;) ale co kto lubi. Jak Ci to poprawia samopoczucie to miłej zabawy Szanowny Panie. Ale nie mydl ludziom oczu, że jesteś nie wiadomo kim i obracasz się w kręgach elity, a prostaczki Ci do pięt nie dorastają. Nie interesuje Cię opinia ludzi na forum to po co tu trolujesz?

Uprawnienia umieszczania postów