Strona 11 z 23 PierwszyPierwszy ... 67891011121314151621 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 101 do 110 z 225

Wątek: Netflix nakręci serial na podstawie Wiedźmina

Member
    Awatar agdybybyl
    Podziękowania

Domyślnie

Reklama widoczna tylko dla niezalogowanych użytkowników
    @WWoj
    ja nie piętnuję tego czego Ci się nie chciało.... tylko cieszę tym co mi się chciało... na poziomie może dla Ciebie gminnym...:)
    Właśnie przeczytałem taki tytuł w necie..."całkowicie wyśmiano etos inteligencki"... pośmiej się jeszcze trochę z tego, że nie znam Jurorów... to takie pocieszne.....:)

@Baggins.... trak trzymaj...:))
    Humanista jest wśród ludzi... głupek tarza się w próżni...

Member

Podziękowania

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez keajra Zobacz posta
    Ciekawe zjawisko - przeczytalem pare ostanich stron watku, zamknelem strone i nie mam pojecia o czym byla mowa, w czym problem, kogo problem itd itp. Nawet fajne, takie surrealistyczne.
    Haha, mam tak samo i już od dłuższego czasu myślę nad tym, żeby wejść na to forum po zjaraniu jakiegoś dobrego staffu, tylko po to, żeby poczytać posty Dziadka i przekonać się czy zdołałbym wejść wtedy na jego tryb myślenia. :D

Edit: A, no i przepraszam za bycie częścią tego wielkiego off-topu...

Member
    Awatar WWWoj
    Podziękowania

Domyślnie

agdybybyl: Naprawde przeceniasz moje możliwości. Nie jestem w stanie rozszyfrować do czego nawiązujesz i z czym to ma związek. Wierzę, że jest jakaś myśl, którą chcesz wyrazić, kryjąca się za tym co piszesz. Jednak tak daleko idące skróty myślowe są przyczyną wielkich nieporozumień, szczególnie w języku pisanym.
    Jestem w stanie czysto emocjonalnie ocenić twoją wypowiedź i odbieram ją jako retorykę mającą na celu obracanie kota ogonem. Chcesz postawić mnie w pozycji tego, który wywyższa się i umniejsza Twoim sukcesom, pisząc (może dla Ciebie gminnym) i tu pragnę zauważyć, że to Ty przy każdej okazji poniżasz swoich rozmówców na tym forum. Moja krytyka nie odnosiła się do rangi festiwalu, bo każdy nawet najmniejszy festiwal to fajna i cenna inicjatywa. Poza tym, że warto zauważyć, że często również niezły biznes ;) Moja krytyka odnosiła się tylko do Twojej postawy, w której wycierasz se gębę festiwalami, żeby umniejszyć swoim rozmówcom (ich opinia Cię rzekomo nie interesuje). Warto zauważyć, że wielu uczestników tego forum ma znacznie większe sukcesy niż ja, czy Ty, więc jeżeli nie ze zwykłej przyzwoitości, to chociażby z tego względu warto odnosić się do innych z szacunkiem ;)
    Do tytułu z netu, który przeczytałeś sie nie odniosę, nie mam pojecia o co chodzi. Domyślam się, że próbujesz obarczyć mnie winą za kondycję świata, ponieważ śmiałem poderwać Twój niekwestionowany autorytet.
    Dobrze dedukuję? ;)

Member
    Awatar agdybybyl
    Podziękowania

Domyślnie

@WWoj
    Chcesz mi powiedzieć, że wszystko czego nie rozumiesz.... jest głupie... no jest to jakiś punkt widzenia....:)))
    Ja posługuję się w dyskusji faktami... jakie one by nie były... ale to fakty, a ich przedstawianie uważasz za przechwałki i wywyższanie...
    to też jest jakiś punkt widzenia... ale nie będę gratulował....:)

Dobranoc... bawcie się na swoich jedynie słusznych poziomach....!!!...:)))
    Demokracja to jedynie słuszna siła większości....:)
    Humanista jest wśród ludzi... głupek tarza się w próżni...

Member
    Awatar WWWoj
    Podziękowania

Domyślnie

agdybybyl: i znowu brniesz w zaparte. Nie rozumiem Cię dla tego, że używasz skrótów myślowych. Obadaj ten termin człowieku...
    W nauce to jest niedopuszczalne!!! Nie mogę uważać za głupie tego o czym piszesz, bo nie wiem do czego sie odnosisz i o czym mówisz. Uważam, że masz problem z poprawnym formułowaniem zdania i wyrażaniem myśli, co oczywiście nie czyni Cię głupim, ale przeszkadza w komunikacji. Z Twojej pozycji to bardzo wygodne, bo zawsze możesz uciec od tematu i przeskoczyć do kolejnej myśli kompletnie z innej beczki, ale dla Twojego rozmówcy jest to bardzo meczące. ;)
    Ps: Zamieszaj w to jeszcze demokracje, Tuwima i jeszcze kilka randomowych haseł.. Na pewno dla czytających będzie jasne o co Ci chodzi.

Chwalenie sie osiągnięciami jest spoko i nigdy tego nie krytykowałem, ale pisanie na forum innym uczestnikom, że wasza opinia się nie liczy, lub mnie nie interesuje, to niestety nie są fakty. To twoja opinia którą uznajesz za fakt. Dla mnie jest to brak szacunku dla innych ludzi z forum, a przybijanie sobie piony z jurorami festiwali Cię nie usprawiedliwia. Skoro piszesz na forum to nie poniżaj innych uczestników. Nie ważne, czy są młodzi, tylko zaczynają się interesować grafiką, są z branży czy z poza niej. Dla nich jest to forum chyba.
    Ostatnio edytowane przez WWWoj ; 09-06-17 o 22:24

member of
    Awatar olaf
    Podziękowania

Domyślnie

wysylam watek na festiwale, dzieki za linki.
    nosiłem kalesony zanim było cool

Member
    Awatar Boris
    Podziękowania

Domyślnie

to ja pisze sie na tego trzeciego, ktory korzysta... moze jutro bede bogaty ;)
    "Religia powstała, gdy pierwszy oszust spotkał pierwszego głupca." – MARK TWAIN

Member
    Awatar WWWoj
    Podziękowania

Domyślnie

Zakładasz festiwal, ustalasz wpisowe od np: 5 do 60$, a są i droższe i to za szorty :p. Fajnie dać jakiś cel albo motto festiwalu. Ustalasz jakąś nagrodę, albo może dyplomy. Festiwal wrzucasz do portali internetowych. Artyści z całego świata chcą się pokazać to aplikują. Po terminie przeglądasz pobieżnie, bo kto by to wszystko oglądał. Wybierasz kilka co się rzucą w oczy do selekcji, wynajmujesz lokal, albo oglądasz z kumplami na domówce ;p. Po imprezce przyznajesz nagrody, wysyłasz zainteresowanym laury z logiem festiwalu i masz wydarzenie kulturalne. No i prestiż w branży :p.

Pan Animator
    Awatar osael
    Podziękowania

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez WWWoj Zobacz posta
    No i prestiż w branży :p.
    no no no, spokojnie. Dziadkowe festiwale w pipidówku robią tylko na nim wrażenie.

Been Through the Mill
    Awatar Nezumi
    Podziękowania

Domyślnie

Zupelnie nie wiem dlaczego pomyslalem, ze pojawilo sie cos nowego w temacie Wiedzmina. Glupio zasugerowalem sie tytulem watku.
    “There is nothing noble in being superior to your fellow man; true nobility is being superior to your former self.”
    ― Ernest Hemingway

Uprawnienia umieszczania postów