Strona 3 z 22 PierwszyPierwszy 1234567813 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 218

Wątek: Netflix nakręci serial na podstawie Wiedźmina

digital matte painter
    Awatar norden
    Podziękowania

Domyślnie

Reklama widoczna tylko dla niezalogowanych użytkowników
    Cytat Zamieszczone przez Rotomonks Zobacz posta
    Odetchnąłeś Norden, co nie? :) Jesteś genialny, powinieneś tworzyć memy.
    Byl najpierw FILM... Teraz jest SERIAL... Odetchne dopiero gdy wszystko wroci do starego porzadku i okaze sie ze Netflixowi tak naprawde chodzilo o zrobienie REKLAMY z Wiedzminem ktora laskawa reka pozwola wyrezyserowac PI. Wtedy odetchne bo nikt nie przezylby takiej wpadki jaka bylby film w wykonaniu TB.

On tam siedzi i traci czas. Jak chce filmy robic to kamera w dlon... Niech znajda sobie jakis opuszczony budynek i ciekawy las plus ponura napoleonska kamienice. 100 000 zl i mozecie zrobic dobry film. Wystarczy tylko chciec zamiast tracic czas na jakies a moze, a moze nie z Netflixem ktory ich najzwyczajniej w swiecie zrobi w bambuko.

W tym przypadku zgadzam sie z Dziadkiem ktory mowi ze trzeba robic a nie gadac. Oni po prostu maja takie mozliwosci... a traca czas. Az zal patrzec.
    Robcie tak: pracujecie dla firmy X za 100. Znajdujecie firme Y ktorej mowicie ze chcecie dostac 110. Jak sa na OK bierzecie oferte i w firmie X w ktorej teraz pracujecie mowicie ze tamci z Y daja 145 i chcecie dostawac 145. Jak sie zgodza to macie 145 w firmie X. Jak sie nie zgodza to idziecie do firmy Y za 110. Potem powtarzacie proces...
    pozdrawiam wszystkich z Platige Image

Member

Podziękowania

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez norden Zobacz posta
    Byl najpierw FILM... Teraz jest SERIAL... Odetchne dopiero gdy wszystko wroci do starego porzadku i okaze sie ze Netflixowi tak naprawde chodzilo o zrobienie REKLAMY z Wiedzminem ktora laskawa reka pozwola wyrezyserowac PI. Wtedy odetchne bo nikt nie przezylby takiej wpadki jaka bylby film w wykonaniu TB.

On tam siedzi i traci czas. Jak chce filmy robic to kamera w dlon... Niech znajda sobie jakis opuszczony budynek i ciekawy las plus ponura napoleonska kamienice. 100 000 zl i mozecie zrobic dobry film. Wystarczy tylko chciec zamiast tracic czas na jakies a moze, a moze nie z Netflixem ktory ich najzwyczajniej w swiecie zrobi w bambuko.

W tym przypadku zgadzam sie z Dziadkiem ktory mowi ze trzeba robic a nie gadac. Oni po prostu maja takie mozliwosci... a traca czas. Az zal patrzec.
    Tutaj mogę korzystać z porad za darmo, ale tak gdyby prywatnie, to ile bierzesz za sesję kołczingu? Bo ja też mam kilka spraw do uporządkowania, chciałbym może coś nakręcić, najlepiej dobry film, tak na początek w okolicach 5.9/10 i żeby obejrzała chociaż bliższa i dalsza rodzina, to jest jakieś 23 osoby. Może być na komputerze, bez aktorów. Szczerze to nie wiem od czego zacząć. Czy trzeba umieć rysować?

cake is a lie
    Awatar ApaczoS
    Podziękowania

Domyślnie

Jak dla mnie to jest bardzo choojowe posunięcie...Sprzedać taki temat bez gwarancji powstania w najbliższej pięciolatce? No nie wiem, może coś źle czytam...

Ogólnie to nie ma się czym jarać bo znając życie, temat spali na panewce albo zostanie spierdolony(mocne słowo) koncertowo, jak kilkanaście ekranizacji Kinga.

Been Through the Mill
    Awatar Nezumi
    Podziękowania

Domyślnie

Posiedzenie grupy eksperckiej uwazam za otwarte :D
    Ostatnio edytowane przez Nezumi ; 18-05-17 o 05:50
    “There is nothing noble in being superior to your fellow man; true nobility is being superior to your former self.”
    ― Ernest Hemingway

Member
    Awatar W Art
    Podziękowania

Domyślnie

Może zaraz Tomek się pojawi i coś dopowie :) Jakoś tak Netflixa nie widzę jako producenta. Bardziej ich widziałem do takich fabularno-dramatów ale zobaczymy.

member of
    Awatar olaf
    Podziękowania

Domyślnie

moze Netflix mial bardzo dobry kwartal i teraz jest na etapie akwizycji praw do czego tylko sie da, by miec koszta. Czekam na news o Kajku i Tytusie. No i Pana Kleksa warto by bylo reanimowac.
    nosiłem kalesony zanim było cool

Member
    Awatar blazejbobek
    Podziękowania

Domyślnie

Ja tam czekam i czymam kciuki :)
    Behance|| Rockstar Wonderland - moja książka online

Member
    Awatar W Art
    Podziękowania

Domyślnie

Pan Kleks w hollywodzkiej produkcji - WOW , ale by była miazga - Tim Burton by mógł się tym zająć , a role Pana Kleksa dla Johnnego Deppa

Member
    Srebrna Galeria
    Awatar polka dot
    Podziękowania

Domyślnie

cholera, graficy to chyba mają wrodzoną awersję do brania faktów takimi, jakie są i życia dalej. pewnie dlatego zostaliśmy grafikami

PS proszę Cię, olaf, tylko nie Pan Kleks. tamte czasy umarły i zostawmy je w spokoju
    wszystko jest tobą. jak zamierzasz się traktować?

Member
    Awatar Idaho
    Podziękowania

Domyślnie

Właśnie świeżutki trailer NETFLIXA z serialu Star Trek Discovery
    https://www.youtube.com/watch?v=f8mesUEFjas
    jeśli wiesiek miałby mieć ten rozmach, aktorów i efekty to jestem za.

Uprawnienia umieszczania postów