Skocz do zawartości

Łódź tutorial


hadre

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem totalnym noobem w 3ds maxie , lecz muszę zrobić projekt zaliczeniowy z grafiki. Potrzebuję jakiegoś dobrego tutoriala z budowy łodzi/statku. Dzięki za pomoc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Sam ostatnio klepię jeden model statku, tyle że w Blenderze. Z ciekawości zapytam. Co to za zajęcia, że macie grafikę 3D? Studia, czy może w końcu do szkół zawitały ciekawsze rzeczy niż obsługa painta?

Może się nie znam, ale jeżeli jest jak piszesz, że jak to ująłeś jesteś totalnym noobem z 3ds maxa, to zaczynanie od projektu statku może być zbyt skomplikowane, chociaż zależy jeszcze ile masz na czasu na sam projekt.

Z tutoriali coś takiego znalazłem, ale niestety nie jest to najlepszy przykład, ale na początek lepsze to niż nic.

Chociażby kadłub jest źle wykonany, powinien być bardziej w kształcie wanny niż buta.

 

Drugi link to nie tutorial, ale całkiem dobrze widać tu detale, może się przyda.

https://www.youtube.com/watch?v=wGUTpKzkuQg&feature=youtu.be&t=23s

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jestem na studiach informatyczych i żeby zaliczyć ćwiczenia muszę zrobić minutową animację. Termin mam jakoś do początku czerwca więc nie jest za fajnie :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności