Podziękowania Podziękowania:  0
× tak × tak:  0
× nie × nie:  0
Na fronta! Na fronta!:  0
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Teczka - userjs

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
    Member

Podziękowania

Domyślnie Teczka - userjs

Siemka, przyszedł czas żeby ogarnąć i polepszyć skilla, odstawić fejsbuki i inne tego typu co zabierają czas i przysiąść do tego porządnie
    Rady, krytyka, sugestie zawsze w cenie :D
    Mam bardzo bardzo duży problem z kończeniem prac, odechciewa mi się kończyć i robie to jakby to były speedy , masakra ale nie wiem czy coś tu można poradzić ;/

Na pierwszy ogień jakiś portret

Member

Podziękowania

Domyślnie

2 pracki skończone i jeden speed

Member
    Awatar WWWoj
    Podziękowania

Domyślnie

Może spróbuj używać mniej intensywnych kolorów, bardzo mocno dają po oczach zabierając uwagę od reszty. Przy takim szkicowym stylu to wygląda trochę, jakbyś chciał przyćmić braki w wykończeniu. Może gdyby niektóre krawędzie, przy których wchodzi mocny kontrast kolorystyczny, wycinały się bardzo ostro (wyglądały na dopracowane tam gdzie skupia się wzrok) to wtedy byś miał tanim kosztem bardziej dopracowany efekt.

Member

Podziękowania

Domyślnie

WWWoj - Dzięki !, no troche przesadziłem z intensywnością kolorków ale w dwóch ostatnich troche to ograniczyłem przynajmniej tak mi się wydaje porównując z pierwszym portretem :P

Studium

Member
    Awatar Eihwaz
    Podziękowania

Domyślnie

Fajnie czujesz kolor i światło, a to duży plus. To, co rzuca się w oczy to za dużo miękkich krawędzi (a to czasami potrafi bardzo spieprzyć ilustrację). Radziłabym spróbować malowania jak najmniejszą ilością miękkich pędzli, i ograniczyć się do tych twardych (przy okazji bardzo dobrze ćwiczy to poczucie formy, struktury tego co malujesz). Staraj się jak najbardziej "świadomie" podchodzić do studiów - taka rada na start, bo bardzo dużo ludzi przerysowuje zdjęcie, a nie zastanawia się za bardzo nad formą i nad tym, jak to wszystko leży w przestrzeni.
    Powodzenia - no i witamy na forum ;)

Member

Podziękowania

Domyślnie

Eihwaz dzięki, teraz poprawiłem (przynajmniej tak mi się wydaje) miekkie krawędzie na trochę twardsze

Uprawnienia umieszczania postów