Skocz do zawartości

Agent 327 - teaser trailer zrobiony w blenderze


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

agdybybyl ma trochę racji. Jak pierwszy raz zobaczyłem tę animację pomyślałem, że odgrzewają po raz kolejny tego samego kotleta, taki Johnny English tyle, że w wersji animowanej. Trochę nie wiem co o tym myśleć, z jednej strony jestem za, bo to Blender i wykon profesjonalny się być wydaje, z drugiej zaś strony to z lekka odgrzewany kotlet. Cosmos Laundromat jakoś bardziej do mnie trafił, jakby więcej świeżości w tym było.

Pewnie obejrzę całość gdy będzie gotowa, ale bardziej za względu na Blendera i zapowiadające się dobre wykonanie, niż na samą treść filmu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na szczescie Ton z ekipa wiedza, ze robiac taki film z taka wlasnie postacia maja wieksze szanse zdobycia pieniedzy na pelen metraz - co pomoze Blenderowi niesamowice. W miedzyczasie Wielcy Artysci beda mogli zrobic 5 kolejnych, odkrywczych filmow o przemijaniu i zdobyc Grand Prix festiwalu w Dupowie Malym, co bedzie mialo znaczenie zerowe ale za to Artysci sie poczuja jeszcze elitarniej niz dotychczas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziadku, jakbyś potrafił ze swoją twóczośćą trafić do takich właśnie osób to może zmienił byś kogoś. Ale ty tworzysz tylko dla podobnych sobie - takie kółko wzajemnej adoracji, zasięg zerowy. Gdzie tu sztuka, hmm?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny watek zdominowany zostanie przez niewarte uwagi, belkotliwe bzdury. Rozmawiajmy o tym co w temacie - a w temacie jest krotki film zrobiony przez Blender Institute jako (jak rozumiem) zacheta dla inwestorow zeby znalezc kogos kto zdecyduje sie na zrobienie pelnego metrazu w Blenderze, co przyniosloby na pewno ogromne zyski samemu softowi.

Co ciekawe jesli sie nie myle nie bylby to pierwszy pelny metraz zrobiony w Blenderze. W kinach wielu krajow pojawil sie Ozzy - animacja dla dzieci zrobiona przez Tangent Animation. Widzialem plakat, ale jeszcze nie mialem okazji obejrzec. Czy w Polskich kinach tez sie pojawil?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności