Skocz do zawartości

[szukam] Wordpress system rezerwacji kursów (np. języka)


stobolewski

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

 

czy ktoś z was zna może jakiś dobry plugin, którym da się ogarnąć rezerwację kursów językowych ?

Chodzi o proste opcje:

- dodanie kursów (różne kursy / dni / godziny)

-opcję rezerwacji danego kursu (żeby gdzieś się wyświetlało że ktoś sie zapisał)

 

Przerobiłem już z 20 różnych i w każdym coś jest "do dupy" za przeproszeniem.

Albo są płatne(40 zeta za miesiąc), albo płatne w zależności od ilości zarejestrowanych (50 euro), albo mają opcję rezerwacji 1 do 1 (jeden kursant do jednego pracownika).

 

Próbowałem to nawet ogarnąć "rezerwacją" stolików ale plugin nei miał podziału na różne stoliki / kursy :/

 

Ktos może cos podobnego kiedyś robił i ma możliwość polecenia sprawdzonego systemu" ?

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Temat umarł.

 

Klientka stwierdziła że znajdzie kogoś, kto jej to oskryptuje i ... już tak miesiąc szuaka, albo miesiąć skryptuje ... w każdym bądź razie milczy ...

A i ja nie przypominam bo upierdliwa to robota jak klient sam nie wie czego chce (kolejny człowiek z grupy "chcę stronę WWW ale nie mam pojęcia co ma na niej być" ;D ) Także nawet tekstów nie dostałem ;p

Mniejsza z tym.

 

Co do takich rozwiązań jakie podesłałeś to właśnie z czymś takim był kłopot. Też kupiła gotowca, z tym że koniec końców okazało się że opcja "rezerwacji" kurus jako dodatkowy plugin w całej tej paczce wymaga dodatkowo płatnego konta (w zależności od ilości różnyc kursów większa kasa) na jakimś serwisie, gdzie opłaty po bodajże 3 meisiącach przewyższały już koszt samego "sklepu".

Też teraz przeglądam tego wypu "gotowce" bo czegoś na strone WWW szukam dla siebie i niestety wszystko ładnie wygląda ale nigdzie nie pisze, co za co odpowiada od środka i co jest płatne oraz jakie są to kwoty :/

 

Wydać 300 zeta na szablon strony, który żeby działał i wyglądał pochłonie dodatkowo kolejne 300 albo i więcej to trochę bez sensu jak dla mnie ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwykle jak musialem cos takiego wykonac, to pozniej licencjonowalem to innym klientom. Jak widzisz nisze, to nierozsadnie by bylo nie zainwestowac skilla i czasu w takie rozwiązanie + bardziej konkurencyjny model platnosci. Sam system nie jest skomplikowany wiec moze zrobisz pierwszy krok do rozbudowy portfolio 'pasywnego' przychodu z licencji w przyszlosci.

 

sorry, ze to zadna odpowiedz na Twoje pytanie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez moze nie podam odpowiedzi na pytanie - na pewno nie bezposrednio - ale wlasnie dlatego nie robi sie stron profesjonalnych w toolach jak Wordpress. No moze jeszcze male stronki typu portfolio online etc, bo szybko mozna zrbic no i ladnie wyglada, ale juz jak dojdzie do tego zwyczjne skryptowanie czy jeszcze server side, baza danych to sie okazuje ile taki Wordpress jest warty.

 

PS. Pisze to o Wordpress, majac wiedze czym to jest/bylo pare lat temu - moze sie zmienilo duzo na lepsze np generowanie tysiecy lini html, gdy recznie web developer napisalby parenascie :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, dzięki za odpowiedzi.

 

wujek_kane - chyba właśnie z tego marketu był pobrany theme który uruchamiałem. Jak pisałem okazało się że te szabony pięknie wyglądają u nich w sklepie, po zakupie okazuje się że (jak np. w przypadku mojego zlecenia) aby działał system rezerwacji trzeba się zarejestrowac na zewnętrzym serwerze, założyc tam konto i podpiąć to do zakupionej templati wordpressa (oczywiście płatność jest co miesiąc + uzależniona od ilości kursów, oczywiście im wiecej kursów tym drożej).

 

Więc wydanie 600 zeta na szablon strony to tak naprawdę nic w porównaniu z kosztami późniejszego użytkowania tego :/

 

Też się tam rozglądałem za czymś fajnym na "portfolio" ale nigdzie nie mogłem znaleźć info ile dodatkowo będzie mnie to kosztować za wszystkie dodatki niezbędne do działania i ładnego wyglądu ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności