Skocz do zawartości

[WSPÓŁPRACA] Poszukiwany grafik do komercyjnego projektu


glukoz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Poszukuję grafika do współpracy nad komercyjnym pluginem do Blendera wspomagającym tworzenie architektury, który stworzyłem jakiś czas temu. Plugin ten udało mi się w pewnym stopniu skomercjalizować, natomiast to nakręcenia sprzedaży potrzebna jest ręka doświadczonego grafika. Wykonałem niedawno test poprzez zamieszczenie reklamy pluginu na FB i widać było wyraźnie, że działanie takie powoduje ruch potencjalnych klientów (co przekładało się również w pewnym stopniu na sprzedaż), natomiast dla zwiększenia skuteczności takich kampanii potrzebne jest stworzenie profesjonalnej oprawy graficznej dla produktu. Mam na myśli tutaj takie rzeczy jak logo, grafiki promocyjne itd. Ja sam jestem z wykształcenia programistą, stad szukam osoby z dobrym wyczuciem estetyki, która byłaby skłonna się czymś takim zająć. W zamian oferuję uczciwe dzielenie się zyskiem od każdej sprzedaży.

 

Mam również plan na dalsze ulepszanie oraz rozbudowywanie pluginu. Jednym z pomysłów jest tworzenie extensionów, pewnego rodzaju paczek sprzedawanych osobno, zawierających dodatkowe modele (np. dachówek). Stworzona przeze mnie architektura pluginu wspiera tego typu modułowość. Ponadto dostałem już parę razy info zwrotne od nabywców pluginu na temat tego, co chętnie widzieliby w tego typu rozszerzeniach. Praca grafika w tym obszarze sprowadzałaby się do tworzenia modeli 3D, niekoniecznie skomplikowanych, jak i tworzenia grafik, które promowałyby dany extension. Możliwości jest sporo, mam w głowie kolejne pluginy wspierające tworzenie architektury w 3D (np. dla szybkiego wstawiania gzymsu, okien itp), niekoniecznie muszą być one pisane pod Blendera, jestem otwarty na inne możliwości w tej kwestii. Myślę, że może wyjść z tego całkiem ciekawy, rozbudowany projekt, który będzie miał sporą szansę na zagospodarowanie niszy w sofcie 3D.

 

Sam plugin można zobaczyć tutaj: https://blendermarket.com/products/tiler-add-on

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 0
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności