Skocz do zawartości

Loving Vincent - Official Trailer


agdybybyl

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 22
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

O kurde, jeśli chodzi o sam klimat to dobry sztos! Konwencja artystyczna przypomina mi serie anime Mononoke, tylko przeniesioną na styl europejski. Mam tylko nadzieję, że nie będzie to zbiór świetne narysowanych obrazków a sam film będzie miała także dość ciekawą fabułę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Van Gogh......!!!... to nie wymyślone nic w rajtuzach zbawiające nic i marketing.... po którym nie zostanie nic oprócz mózgowych blizn konsumpcyjnych...

Van Gogha można oglądać.... nawet co rok.... jak częściej nie potrafisz.....:)... zmienił Toją świadomość nawet jeżeli tego nie wiesz...:))).

 

.....a to jest artykuł... z dzisiaj...:)))

http://wyborcza.pl/7,75410,21954979,polska-animacja-twoj-vincent-faworytem-prestizowego.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.....w mangach bohaterowie we wszystkich znaczących momentach mają przedziwną mimikę i intonację głosu...

ja tego nie trawię... bo naokoło mnie wszyscy zachowują się inaczej... sprzedają samochody i klawiatury i jest ok... ale tego od nich nie kupię i nie dostosuję.....:))))))... u Kurosawy to trawiłem tutaj w tej konwencji.... nie.... takie moje zdanie na temat mang.......!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko się teraz zmienia co 15 min..... ostatnia równowaga była w Średniowieczu... dopóki Renesans nie wprowadził prefabrykacji.....:))).

Van Gogh to ostatni kamień milowy ludzkich zachowań w zagubieniu... teraz gówno leje się i podobno jest to dla naszego dobra.

Filmu nie obejrzę z szacunku dla własnego zdrowia... pracę doceniam... boję się treści.

Obejrzałem film o Beksińskim... "Ostatnia rodzina"... jak bym spotkał reżysera naszczał bym mu do butów.... i bylibyśmy na remis....!!...:))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem film o Beksińskim... "Ostatnia rodzina"... jak bym spotkał reżysera naszczał bym mu do butów.... i bylibyśmy na remis....!!...:))

Co Cię tak zdenerwowało w "Ostatniej rodzinie"? film zebrał dużo nagród, jedyna krytyka z jaka sie często spotyka jest kwestia przedstawienia Tomasza Beksińskiego jako zadufanego w sobie dupka (bo podobno taki nie był)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spodziewałem się śladu klimatu poezji którą stworzył.... dostałem zlepek wynaturzeń z brukowca obdarty ze wszystkiego i człowieka który nie radzi sobie z niczym... (Seweryn koszmarny).

Oczywiście nie pokazano osiagnięć, bo to nie było ważne... i popsuło by wizje brukową... zaproponowaną przez tfur-ców.

Wątek syna rozdmuchany ponad miarę, a on przy ojcu w zasadzie był bez osiągnięć.

Dlatego nie obejrzę Vincenta... bo tam prawdopodobnie producenci zadbali o sponiweiranie Van Gogha.

Niszczymy autorytety.... żeby trudniej było trafić do poezji...!!!

Każdy ma wady.. pokazując je mnożymy je u innych....!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności