× nie × nie:  0
Na fronta! Na fronta!:  0
Strona 5 z 6 PierwszyPierwszy 123456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 52

Wątek: Zbrush 4R8

Been Through the Mill
    Awatar Nezumi
    Podziękowania

Domyślnie

Reklama widoczna tylko dla niezalogowanych użytkowników
    Niestety nigdzie nie jest gwarantowany darmowy update. Jak dotad wszystkie updaty jesli sie nie myle byly darmowe. Nikt tez nie wie i nigdzie sie nie mowi o tym jak to bedzie z ZB5 - nie wiadomo czy beda kontynuowac updaty darmowe czy tym razem juz cos sobie policza. Ja bym na piatke nie czekal bo diabli wiedza kiedy to bedzie. Jezeli zetka cie kreci to kupuj - nikt ci nie bedzie w stanie odpowiedziec na zadne z tych pytan. Ja mysle ze jeszcze minimalnie rok minie zanim cos uslyszymy o piatce. Ale to przekonanie bazuje na tym ze ledwo co wydali 4R8 a najwczesniej jak jakis news sie pojawi to bedzie nastepny ZB Summit.
    “There is nothing noble in being superior to your fellow man; true nobility is being superior to your former self.”
    ― Ernest Hemingway

Member

Podziękowania

Domyślnie

Racja, nie czekaj. Nawet jak 5-ka będzie płatna to pewnie będzie jakaś spora zniżka dla tych ze starszych wersji.

Member
    Awatar Sebazx6r
    Podziękowania

Domyślnie

Nezumi jak wychodzilo 4R7 mowili ze to ostatni darmowy update tzn mialo nie byc 4R8. Zbrush 5 bedzie platny.

Been Through the Mill
    Awatar Nezumi
    Podziękowania

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Sebazx6r Zobacz posta
    Nezumi jak wychodzilo 4R7 mowili ze to ostatni darmowy update tzn mialo nie byc 4R8. Zbrush 5 bedzie platny.
    Racja, cos tam slyszalem faktycznie o platnej piatce, ale maja taki czas pomiedzy aktualizacjami, ze juz nie pamietam czy to bylo jakos oficjalne czy na zasadzie "cos czytalem na forum". Trudno by sie bylo im dziwic gdyby update do piatki byl platna. Tak czy siak - czekanie mialoby sens gdybysmy znali chocby przyblizona date wydania ZB5. Ale to moze byc rownie dobrze przyszly rok jak i 2020 albo dalej. Ja bym bral juz i zaczal zbierac na update od razu ;)
    “There is nothing noble in being superior to your fellow man; true nobility is being superior to your former self.”
    ― Ernest Hemingway

Member
    Awatar Sebazx6r
    Podziękowania

Domyślnie

Wiesz co nie wiem jak Zbrush ale przykladowa promocja na upgrade Marvelousa mnie nie skusila xD, a rozbieżność czasową miałem nie wielką.

Member
    Awatar silverfox
    Podziękowania

Domyślnie

ok pomyślimy :) najpierw muszę pozbyć się Adobe, będzie wtedy kasa na zakupy.
    Silverfox

Been Through the Mill
    Awatar Nezumi
    Podziękowania

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez silverfox Zobacz posta
    ok pomyślimy :) najpierw muszę pozbyć się Adobe, będzie wtedy kasa na zakupy.
    Nie moge z czystym sumieniem polecic Affinity Photo i Affinity Designera kazdemu bez wyjatku. Z pewnoscia sa osoby, ktore potrzebuja czegos z Photoshopa czy Illustratora czego w Affinity jeszcze nie ma. Osobiscie jednak przesiadlem sie w 100% na Affinity (czasem wspomagam sie darmowym Inkscape zanim dodadza tracing bitmap w Designerze). Pracuje mi sie wygodnie, robie wszystko co robilem wczesniej. Zero problemow, zero comiesiecznych oplat. Pakiecik tani, koszt zwrocil mi sie po jednym, niewielkim zleceniu :D Do cyfrowego malowania moge polecic Paintstorm Studio - tanie jak barszcz a swietne. I Adobe staje sie zbedne. Chyba ze uzywasz jakichs After Effects czy innych wynalazkow Adobe to moze byc ciezej ze znalezieniem alternatywy.
    ― Ernest Hemingway

Member

Podziękowania

Domyślnie

Witam, jestem nowy na forum, nadszedł czas i chcę zakupić zBrush. Zakładam firmę i potrzebuję zBrush, tak pytanie mam takie, czy muszę kupować w Polsce czy mogę zakupić ze strony oficjalnej? Cenowo w Polsce 3400 na stronie 2700, jak prawnie to zrobić poprawnie?

Member

Podziękowania

Domyślnie

3400 a 2700. To się chyba nazywa vat?

Member

Podziękowania

Domyślnie

Ogólnie to kupuje się w Polsce czy lepiej na stronie pixologic? Nie jestem płatnikiem vat.
    Jak i gdzie kupowaliście ci co kupiliście? Może jakieś namiary? Kupując na stronie producenta na co się narażam będąc firmą jednoosobową w Polsce?
    Ostatnio edytowane przez aliech ; 11-01-18 o 09:50

Uprawnienia umieszczania postów