Skocz do zawartości

gdzie kucharek 6 tam nie ma co jeść? (+making of)


w8jek

Rekomendowane odpowiedzi

hej,

ta animacja pojawiła się już w wątku: http://max3d.pl/forum/threads/103143-LoopdeLoop-czyli-cykliczne-animacyjne-wyzwanie

ale jako, że spotkała się (chyba) z pozytywnym odbiorem, postanowiłem stworzyć jej osobny wątek, ale żeby nie było to tylko przeklejenie tego samego, przygotowałem też making of z kilku etapów animacji i koncepty kucharek i kuchni (autorstwa Cat),

jeśli jednak ktoś uzna, że nie powinno to mieć osobnego wątku, to proszę o usunięcie tego

koncepty:

kucharki_koncept1.jpg

 

 

kucharki_koncep2.jpg

 

cat-kaczmarek-kuchnia-prev.jpg

[więcej konceptów tu]

 

 

making of:

 

i jeszcze finalna wersja dla tych co nie widzieli:

[video=youtube;F-PMJe2-PwY]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@walmord- tak, Sylvain Chomet ewidentnie był inspiracją, zwłaszcza "Starsza pani i gołębie"

@michalo- dzięki, sam zawsze próbuję znaleźć w internetach różnego rodzaju making ofy, więc postanowiłem w końcu też od siebie coś upublicznić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WWWoj- "Starsza pani i gołebie sa dla mnie świetne", "Trio z Belleville" widziałem później i historia jest świetna, koncepty postaci rewelacyjne, jedynie co to mi osobiście przeszkadzało połączenie z elementami 3d, pamiętam, że były tam chyba mapowane ujęcia, ale najbardziej rzuciła mi się symulacja wody, rozumiem, ze sa nowe techniki i trzeba ich próbować, ale jakos przy tradycyjnej animacji 2d, jakoś mi się to gryzło ze sobą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności