Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 30

Wątek: Cinematic: Skull and Bones

Member

Podziękowania

Domyślnie

Reklama widoczna tylko dla niezalogowanych użytkowników
    Generalnie fajna robota - dodalibyście państwo tylko troche życia temu mocapowi ... Może to tylko zboczenie zawodowe kejfrejmowca ale to kłuje w oczy ;) Wiem że terminy gonią i sruty pierduty ale jakosc animacji odstaje mocno od jakości obrazu.

Member
    Awatar pxl666
    Podziękowania

Domyślnie

ja tam uwazam ze animacja dyskwalifikuje to jako porzadna robote...moze jestem na tym punkcie przeczulony ale animacja postaci wyglada porazajaco zle , zwlaszcza jak na takich wyjadaczy.
    reszta spoko , trzyma poziom.

natomiast "jak sie wie o terminach" ekhem , jak sie czasu nie ma to sie roboty nie bierze zeby robic popeline a potem tlumaczyc terminami...takie moje zdanie...

Paweł Grzelak
    Awatar deshu
    Podziękowania

Domyślnie

Zawsze mnie to zachwyca. Ubisoft pierwszy raz zlecał trailer, że nie spodziewał się, że potrzeba na porządną robotę więcej czasu?

Ja tłumaczenie terminami przyjmuje bez problemu. W części 3d w której siedzę (wnętrza i meble), klasykiem jest że czasu jest dużo za mało, wiec naturalne jest obniżanie jakości. Szkoda że w działce rozrywkowej jest nie inaczej.

Member
    3D Award
    Awatar Gotham
    Podziękowania

Domyślnie

Dzięki za komentarze.
    gaspar- Myślę, że nie tylko Ciebie ;).

pxl666- Troszkę sobie dopisujesz do posta Bagginsa, nikt tutaj się nie tłumaczy terminami. Projekt może się podobać albo nie, nie mam z tym żadnego problemu :).

deshu- Tutaj troszkę zahaczasz o kwestie między firmowe o których zwyczajnie się nie pisze, ale nie wchodząc w detale Ubi nie tylko było bardzo pomocne, wręcz wykazało się większą świadomością od nas.
    Pesymista: Optymista z życiowym doświadczeniem.
    J. Tuwim

Paweł Grzelak
    Awatar deshu
    Podziękowania

Domyślnie

To ciekawe co piszesz. No jednak rozumiem, że ktoś się zorientował za późno że "jest robota". Ale nie oczekuje, że zdradzisz kto:)

Member
    Awatar tiger250
    Podziękowania

Domyślnie

Powiem szczerze mówiąc, że bardzo fajne! Kurde, marzyło by mi się popracować chwilę nad czymś takim, ile można robić w kółko wizek wnętrz, mebli i trawy. Ale dla mnie już chyba za późno :)

Member
    Srebrna Galeria
    Awatar polka dot
    Podziękowania

Domyślnie

deshu, to system się za późno połapał. wszystkiemu winien system
    wszystko jest tobą. jak zamierzasz się traktować?

Member
    Awatar Baggins
    Podziękowania

Domyślnie

pxl666 - Wskaż mi gdzie kogokolwiek tłumaczę terminami? To zła interpretacja. Ja tu tylko chwalę skuteczne zmierzenie się z wyzwaniem. Nie ma potrzeby tłumaczyć.

I bardziej ogólnie.
    Każda forma filmowa to suma części. Jest sporo przykładów klipów świetnych technicznie, które emocjonalnie są płaskie jak transmisje z obchodów Dnia Strażaka. Tutaj moim zdaniem ta suma części zagrała i całość trzyma klimat. I to chwalić należy. :)

Member
    Awatar pxl666
    Podziękowania

Domyślnie

ok jeśli nadinterpretuje to zwracam honor. niemniej animacja twarzy i postaci jest po prostu słaba , tym bardziej to razi ze reszta jest na światowym poziomie...chyba żeby czepiać się detali wskazanych przez kolegów powyżej

Member
    Awatar blazejbobek
    Podziękowania

Domyślnie

Mi całość bardzo podeszła! :) @Sebazx6r dzięki za linka do wersji z Krakenem. Ten odjazd kamery na koniec i zauważenie po chwili Krakena w wodzie, łał, mnie wbiło w fotel :)
    Behance|| Rockstar Wonderland - moja książka online

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia umieszczania postów