Skocz do zawartości

Dzięki, plus, minus - nie działają od kilku dni.


deshu

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w tytule. Nigdy nie miałem problemu z działaniem guzików oceniania postów.

 

Teraz, od kilku dni, klikanie w nie, nie przynosi żadnych rezultatów, poza okienkiem z info o 10 sekundowym cooldownie.

 

Czy tylko ja mam ten problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

"Mam nadzieję, że forum nie upadnie.."

To forum już od dawna wygląda jak cmentarzysko, jeszcze tylko garstka ludzi przychodzi głównie z sentymentu, nawet załączyłem rozglądać się za alternatywami ale chyba już nie te czasy. Fora są opustoszałe bo ludzie się rozproszyli po facebookowych grupach, instagramach i innych takich, kiedyś fora tętniły życiem i masą informacji a teraz to umieralnia, nawet cgsociety mam wrażenie dużo dużo mniej aktywne, szkoda :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

relax. Narracja na fejsie ma inne prawa i dynamikę. Lepiej nadaje sie do celebrowania chwili - koszmarnie do budowania długotrwałych wartości. Za jakiś czas przestanie ludziom to odpowiadać. Przykładem jest wzrost popularności reddita w ostatnim czasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oooo Panowie ale się tutaj ruch zrobił aż dostałem informację, że na max3d jest wielkie poruszenie i lawina postów jakich nie było od bardzo dawna :) (Jeszcze musiałem hasło zmienić bo od roku się tutaj nie logowałem :/ )Myślałem, że Baggins coś nowego wrzucił i zaczęła się tradycyjna wojna i regularna wymiana ognia między atakującymi i obrońcami :) ale jednak nie, to nawet nie była kolejna dziadowska prowokacja czy fajnbojskie przekonywanie że karty amd najlepsze a nvidia do piachu :) smuteczek, fałszywy alarm, można się rozejść :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro wywołałes do tablicy Bagginsa to trzeba troche przytrollowac ;)

Adek - przy okazji - zniknely mi ikonki z linkowaniem obrazkow, filmow itp, cały ten shelf ktory był w odpowiedziach na posty - nawet w opcjach zaawansowanych :)

więc muszę wkleić linka

 

https://i1.jbzdy.pl/contents/2018/04/487f91c0ab438eb67822f93e9d468247.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jaras Haha Andrzej zawsze przywołuje uśmiech :)https://www.youtube.com/watch?v=8ThN-VKQ0EQbrak formatowania postów, wstawiania grafik czy filmów bez wpisywania kodów html to znany problem od miesięcy tutaj ale poprawianie tego dla 4 osób chyba mija się z celem :)

Edytowane przez Destroyer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehhh... długo to trwało. Problem po przejściu z SSL chyba rozwiązany. Edytor powienien już działać. Niestety twórcy tej wersji nie przewidzieli pewnych zmian jakie pojawią się w internecie.

Ale większość rzeczy mam nadzieję, że już działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności