Skocz do zawartości

ducati monster_custom bike


dexter47

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 32
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

enginologia prawie skończona zostało tylko parę drobiazgów

 

motor przeszedł poważna modyfikacje zmiany silnika na inny z pojemności 1200 na 930 ale za to na 2 turbinach silnik jest nowszy o 5 lat od wirginału dalej jest to konstrukcja ducati.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widelec podobny do auta flinstonów

 

 

ja nie widzę podobieństwa taki troll na sile

 

 

modelowanie już prawie skonczone jescze kilka duperel do zrobienia takich jak łańcóch wlew paliwatera pomału kolej na zrobienie wypaśnych renderow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko kolor inny

 

[/url]

dalej nie widze podobieństwa

 

polka takie skojarzenia mi sie podobaja :P

 

https://cdn.discordapp.com/attachments/256515409916723201/338304134967066634/scenabike4.jpg

 

https://cdn.discordapp.com/attachments/256515409916723201/338475737910738945/monster1.jpg

Edytowane przez dexter47
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piopiowawa trochę przesadzasz.

 

Przód trąci Kawasaki er6 a amortyzator skretu rotacyjny nie wiem kolor wskazuje na scotta lub bardziej rzadki Ohlinsa ( w sumie oba chyba ohlins robi) nie będzie działał. Masz tu zdjecie z mojego ex moto i amorka co miałem:

 

 

 

bikepics-2528791-full.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie widzisz ze u ciebie brakuje elementow. Rotator sprzeza rame z glowka ramy tzn z widelcem i zapobiega efektowii shimy. U mnie przy srubie baku jest miejsce na montaz bloczka ktory jest mocowany do ramienia amortyzatora. u ciebie tego nie widac. ogolnie sa 2 elementy mocowanie do ramy w tym przypadku pod sruba baku i sam amortyzator co ma wlanie ramie ktore sie naszadza na to mocowanie a amortyzator przykreca sie do glowki ramy. U ciebie tevo nie widze. p. s. z tym modelem folio racze j problemj ze znalezieniem pracy w rihno nie bedzidsz mial tylko u nas chyba statki bardziej w tym robia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlatego nie każdy może być designerem, narobić kupsko na obraz może każdy i nazywać to sztuką, ale zwłaszcza użytkownik odróżni kleksa z pośladka od udanego designu. Ten model to żart.

 

Nauka to proces zabiera czas. Z czasem się pokornieje i nabiera dystansu do swoich prac i uczy się estetyki. Na chwilę obecną oprócz bycia złośliwym nic nie wnosisz. Po to daje się rady by dana osoba z nich skorzystała lub nie. W innym przypadku jest to już tylko narzucanie swojej woli innym szczególnie ,gdy projekt jest prywatny i nie ma wpływu prace zespołu ,którego nie ma , nie ma wpływu na terminy etc.

Zaręczam Cię przy takim komentarzach jak twoje współpraca z wami dwoma byłaby udręką jeden nie słucha drugi się narzuca. W tym ,że jest to projekt prywatny. Pora dojrzeć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności