Skocz do zawartości

Żółw


plasti

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Tym razem prosty zolwik dla przypomnienia sobie anatomicznego sculptowania i odpoczecia od samochodow. Baza wymodelowana w 3ds Max, sculpt w Z-Brushu, render w V-rayu. Model jest zrigowany wiec prawdopodobnie dorzuce w przyszlosci render z tlem i inna poza.

 

Wrzucam Finalne Rendery i Claye.

 

C&C Mile widziane.

 

Pozdrawiam.

 

 

damian-bilinski-turtle.jpg?1498819960damian-bilinski-turtle02.jpg?1498819965damian-bilinski-turtle03.jpg?1498819969damian-bilinski-turtle04.jpg?1498819972damian-bilinski-clay-p01.jpg?1498819991damian-bilinski-clay-p02.jpg?1498819996damian-bilinski-clay-p03.jpg?1498820001damian-bilinski-clay-p04.jpg?1498820005

Edytowane przez plasti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

OK, to troche dziekciu doleje ;) Ten zolwik wyglada na martwego.. Oczy male i zapadniete w oczodoly (dodatkowo jakies takie mleczne i matowe), dzielenia pomiedzy plytkami pancerza zdecydowanie za glebokie, dziubek nieostry i poszarpany. I wrzuciles chyba SSS w materiale skory? Wyglada jakby byl jakas dziwna...wylinka zolwia. Bardzo dziwny model bo technicznie prezentuje sie ekstra i widac skilla. Ale jako ktos kto lubi zolwie - gdybym takiego zobaczyl w ruchu pomyslalbym ze jest bardzo chory. Albo zombie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ciezko? Przeciez to oswietlenie studyjne ile tam swiatel? 3 z reemlightem i nawet jakiegos gradientu i cienia nie mozna dac... Nie kumam

 

Dać możesz wszystko, moze źle się wyraziłem ale chodziło mi o to ze ja nie czuje tego w inny sposób, od początku chciałem dać czarne tło i tak też zrobiłem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności