Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: In the forest

Member

Podziękowania

Domyślnie In the forest

Reklama widoczna tylko dla niezalogowanych użytkowników
    Cześć,
    chciałabym się podzielić z Wami pracą którą ostatnio wykonałam.

IN THE FOREST
    max | vray | photoshop | topaz labs | magic bullet looks
    Miniaturka załącznika (kliknij aby powiększyć) Miniaturka załącznika (kliknij aby powiększyć) Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	in the forest logo1.jpg
Wyświetleń:	226
Rozmiar:	498.4 KB
ID:	104118  
    Ostatnio edytowane przez evelina89 ; 08-07-17 o 14:16

Member

Podziękowania

Domyślnie

witaj, scena prezentuje się świetnie, co na pierwszy rzut oka można by jeszcze poprawić:

-dom i drzewa w tle są zauważalnie ostrzejsze niż reszta, moje oko kieruje się w rejon podstawy dwóch sosen nieco w dół i na lewo od środka kadru- brakuje mi tam jakiegoś ostrego detalu
    -rozblurowane miejsce pod budynkiem- coś jakby była tam mgła, wieczór i jakieś światło
    pnie drzew trochę 'wygłaskane', bez ostrego detalu
    -dało by się więcej wycisnąć z textury terenu- jest super, ale w porównaniu do górnej części kadru, która jest jednak dalszym planem dolna połowa jest taka trochę 'mydlana'.. a szkoda bo gdyby całość była równie ostra i żywa co góra efekt był by dużo bardziej odczuwalny
    - te trzy 'ornamenty' z lewej strony budynku dziwne są, trochę z wagonem pkp mi się kojarzą, ciężko powiedzieć dlaczego:)
    -może jeszcze te "Y" gałęzie na górnej prawej części- też trochę za powtarzalne
    -lewa elewacja- w odbiciu w szybach dużo się dzieje, wszystko dość ciemne, trochę sztucznie to wygląda, prawa część moim zdaniem lepiej

tyle widzę na pierwszy rzut oka.. mam nadzieję że komentarz się przyda

Been Through the Mill
    Awatar Nezumi
    Podziękowania

Domyślnie

Super wyglada otoczenie. Technicznie rewelka. Przyznaje, ze nie kumam tego miliona renderow z serii "szklany, kanciasty domek w lesie". Juz stracilem rachube ile ich widzialem. Taki odpowiednik jakiegos orka w renderach potworow. Twoj o tyle mi sie podoba ze lasek nie jest... przesadzony :) Nie jest za gesty - ludzie czesto chca zablysnac i robia istna dzungle naokolo a dodatkowo poszycie tej dzungli roi sie od wszelkiej masci krzaczkow, trawek i kwiatuszkow mimo, ze normalnie tam by to nie roslo ze wzgledu na podloze czy brak swiatla. U ciebie fajnie to wyglada - spoko by bylo miec taki domek. Jedyne co mnie zastanawia to ten tarasik bez poreczy - czemu ma sluzyc? Troche niebezpiecznie tam i latwo o to, zeby ci cokolwiek z niego sie stoczylo.
    “There is nothing noble in being superior to your fellow man; true nobility is being superior to your former self.”
    ― Ernest Hemingway

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów