Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

witaj, scena prezentuje się świetnie, co na pierwszy rzut oka można by jeszcze poprawić:

 

-dom i drzewa w tle są zauważalnie ostrzejsze niż reszta, moje oko kieruje się w rejon podstawy dwóch sosen nieco w dół i na lewo od środka kadru- brakuje mi tam jakiegoś ostrego detalu

-rozblurowane miejsce pod budynkiem- coś jakby była tam mgła, wieczór i jakieś światło

pnie drzew trochę 'wygłaskane', bez ostrego detalu

-dało by się więcej wycisnąć z textury terenu- jest super, ale w porównaniu do górnej części kadru, która jest jednak dalszym planem dolna połowa jest taka trochę 'mydlana'.. a szkoda bo gdyby całość była równie ostra i żywa co góra efekt był by dużo bardziej odczuwalny

- te trzy 'ornamenty' z lewej strony budynku dziwne są, trochę z wagonem pkp mi się kojarzą, ciężko powiedzieć dlaczego:)

-może jeszcze te "Y" gałęzie na górnej prawej części- też trochę za powtarzalne

-lewa elewacja- w odbiciu w szybach dużo się dzieje, wszystko dość ciemne, trochę sztucznie to wygląda, prawa część moim zdaniem lepiej

 

tyle widzę na pierwszy rzut oka.. mam nadzieję że komentarz się przyda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super wyglada otoczenie. Technicznie rewelka. Przyznaje, ze nie kumam tego miliona renderow z serii "szklany, kanciasty domek w lesie". Juz stracilem rachube ile ich widzialem. Taki odpowiednik jakiegos orka w renderach potworow. Twoj o tyle mi sie podoba ze lasek nie jest... przesadzony :) Nie jest za gesty - ludzie czesto chca zablysnac i robia istna dzungle naokolo a dodatkowo poszycie tej dzungli roi sie od wszelkiej masci krzaczkow, trawek i kwiatuszkow mimo, ze normalnie tam by to nie roslo ze wzgledu na podloze czy brak swiatla. U ciebie fajnie to wyglada - spoko by bylo miec taki domek. Jedyne co mnie zastanawia to ten tarasik bez poreczy - czemu ma sluzyc? Troche niebezpiecznie tam i latwo o to, zeby ci cokolwiek z niego sie stoczylo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności