Skocz do zawartości

Przez SuperChłam


agdybybyl

Rekomendowane odpowiedzi

Przez SuperChłam

 

przez-superchlam.jpg

 

 

Walcząc z soplami na Placu Wolności

 

z-soplami.jpg

 

 

Milczeć...!!... niedorostki Kryptońskie

 

wyrostki-kryptonskie.jpg

 

 

Obronię wszystko czego jeszcze nie rozpieprzyliście....!!!!

 

obronca.jpg

 

 

Obronię cię kobieto przed kryptogównem

 

przed-kryptogownem.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 40
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

....piwko stało za węgłem... przydało się jako dobry element...:)

treści bilbordu nie widziałem, bo nie czytuję.... dopiero po obejrzeniu kadru ... zagrało...

przypadek... zawsze rządzi przypadek... reszta to ............. ściema...!!...:)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... napisałem... przypadek... a ja miałem urlop... zamiast moczyć mordę przy grillu.... bawiłem się po swojemu.... ludzie w miasteczku się uśmiechali... dałem im coś wartościowego.....:)))))))))))

 

.....a tak poza tym... znasz jakiś kostium niekomercyjny....??...:)

Edytowane przez agdybybyl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pawelkos... to nie może być komercja... bo mi za to nie płacą..... pogubiłeś się w lesie bilbordowym... smutne....!!!....:)))

 

Chyba to jednak prawda, ze ironia nie dziala w internecie choc myslalem ze cudzyslow (") Cie naprowadzi, ale chyba zafixowales sie tylko na wielokropkach... Na zdjeciach wyluzowany a na forum luzu brak :P, chyba za ciasne ubrales te getry Dziadku bos sie niepotrzebnie spial ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobił byś karierę na Instagramie ;)

 

Fajny kontrast, bo dzisiaj młodzi ludzie robią sobie takie foty na potrzeby mediów społecznościowych, co jest dla mnie ogólnie totalnym dnem.

A tutaj Dziadek wyskakuje z takimi zdjęciami i zamiata wszystkich ;)

Może to nie było celem ale mi się podoba pod tym względem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.... ale..... przestań...!!!... ja się spinam, mam za ciasny kostium (tak jakby Supermenowi wisiały gacie, a nie chodził w rajtuzach).... i nienawidzę ludzi, bo jak idę w nim po ulicy małego miasteczka to wszyscy się do mnie uśmiechają.... totalna zgroza..... nie chcę zrobić kariery na Instagramie......:)))))... a to jest tylko prawdziwa ochrona ziomali przed bardzo szarą rzeczywistością.... i to prawdziwa ochrona.... bo bezwiednie wywołuje uśmiech....:)))).... Wasz także...!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz byl taki cudak. Nazywa sie Gracjan Roztocki. Nic nowego dziadku nic nowego. Jest tez taka pani z wroclawia co zbiera puszki i inne smieci a przy okazji lapie alkoholikow z wyspy za tylki. Pogubiles sie w lesie billboardowym. Zero oryginalnosci. Tanie szokowanie i parcie na szklo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie z tr3buh. Ogolnie to ostatnie zdjecie jest po prostu dobre w przeciwenstwie do calej reszty.

Nie wiem czy to wynik wiekszej uwagi czy tez "fart". Tak czy siak dobre jest.

 

Nawet tematyka super i trzbea przyznac ze przy tym ostatnim zdjeciu sie usmialem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybacz mi szczerosc ale ten drugi obrazek z ostatniego postu powinien byc zachowany w podstawowych podrecznikach wszystkich ASP jako klasyczny przyklad kiczu. Obrazek ten umiejscawiano by na styku moder art z wczesna sztuka dziecieca w dziale Digital Art.

 

A pozatym fajna sprawa ze takie rzeczy tworzysz.

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie ze Marvel wypuszcza kicz, prawda, ale niestety jest to inny kicz, gdyz jesli chodzi o rzemioslo i skill w dziedzinie VFX to zatrudniaja bardzo dobre studia ktore robia dobra robote.

 

Ta Twoja pracka niestety jesli chodzi o aspekty czysto techniczne jest wlasnie kiczem i takim powinien byc zachowany dla dalszych dociekan akademickich. Kto wie, moze nie jedna habilitacja bylaby oparta na tym przedmiocie badania?

 

Tak czy siak, fajnie ze sie spelniasz w tworczosci i daje Ci to radosc. To najwazniejsze. Mozna jedynie ponarzekac, ze Twoja radosc tworcza raczej pozostanie tylko w Tobie gdyz nie chcesz (lub nie jestes w stanie?) przekazac jej na zewnatrz poprzez obiektywne wartosci techniczne dziela, tak aby odbiorca zatrzymal sie nad obiektywnym pieknem.

 

Ehh, pofizjologizowalem, wracam do pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności