Skocz do zawartości

Piotr Tatar DemoReel 2017


JohnZi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Dzieki wielkie. Z breakdownami jest roznie, czasem potrafia pochlonac sporo czasu na przygotowanie, a tez wszystkiego nie mozna pokazac bo musi byc na to zgoda :)

Jesli chodzi o aktualna prace, to poki co mam dluzszy urlop, a za chwile wybywam do Vancouver. Od dluzszego czasu chodzi mi to miejsce po glowie i chcialbym sprobowac jak sie tam zyje i pracuje. Dzieki jeszcze raz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję umiejętności! I samych sukcesów w dalszej karierze :) Przyjemnie się to oglądało.

 

Pozdrów Nordena... i załóżcie tam firmę.... "wPIzdu".....:))))
- Ty tak serio? Każdemu musisz się wpieprzać i wylewać swoje żale? Taki z Ciebie Humanista jak z koziej dupy trąbka - jak tylko można to byś gnoił każdego...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No raczej wiekszosc jest opisane... ogolnie staralem sie powrzucac prace gdzie raczej wiecej zrobilem. Nie jestem fanem takiego podejscia, ze robiac np. jedna teksture albo inna pierdole w danym ujeciu od razu musze je wrzucic do reela.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.....ja Ci oczywiście we wszystko wierzę... ale oglądając tylko obraz powstaje modny teraz przekaz informacji, która nie jest informacją tylko złudzeniem informacji... może to i dobre... tylko dla kogo...??..:)))

Powodzenia w BC piękne miejsce... może i reszta się spełni...!!!...:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.....ja Ci oczywiście we wszystko wierzę... ale oglądając tylko obraz powstaje modny teraz przekaz informacji, która nie jest informacją tylko złudzeniem informacji... może to i dobre... tylko dla kogo...??..:)))

Powodzenia w BC piękne miejsce... może i reszta się spełni...!!!...:)

 

Dziadek, kurde, szanuję Cię ale teraz pierdolisz 3 po 3. Masz po prawej TASK, czyli co koleś robił, jakie kurde złudzenie? Weź się ocknij i przestań pierdolić na dobrą robotę, której u Ciebie jest brak od lat co najmniej ośmiu, bo tyle Cię sledzę na forum...Przestań jeździć po tych ludziach bo to już jest nudne.

Dziękuję i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ApaczoS

Przecież napisałem, że mi się PODOBA...!!!

Dziękuję za informację... co to jest TASK... ja na prawdę nie wiedziałem, a do tego nie oglądałem tego linku.

Mimo, że MNIEJ więcej wiem o co chodzi i robię wszystko źle... no taka choroba...:).. nie czepiam się.... i teraz już wiem, że to jest Reel kogoś kto ustawia wirtualne światła.

Światło rzecz najważniejsza...!!!... i bez niego niczego, by nie było nic widać... tak samo jak jest światło, a nie ma czego oświetlać....:))))

Życzę chłopakowi jak najlepiej... bardzo lubię Nordena, i WWoja... a nawet najbardziej ich, bo można z nimi porozmawiać... na mnie nie robi wrażania... (4 użytkownik(ów) ma inne zdanie na ten temat).... to jest zachowanie robota klasy niższej.

Ja wyrażam swoje zdanie... i trudno żeby każde zadowalało wszystkich.... do mnie można napisać,że pie&^%#%#^$#e (chociaż ja tak nie układam słów) jest to przynajmniej konkret w pełnym zdaniu.

Tylko w rozmowie mogę się czegoś dowiedzieć i dzięki niej czegoś nauczyć... i tak już prawie dekadę.... a że nie mam kogoś od światła, tekstur...itd. muszę to robić sam i niekomercyjnie....:)))

 

Bardzo dziękuję wszystkim z którymi mogłem porozmawiać....!!!... rozmowa tuczy....!!!...:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności