Skocz do zawartości

Wiz: Meeting room - Pierwsza wizualizacja


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Pierwsza wizualizacja? Nie wiem jak bardzo vray sie rozwinal ale za moich czasow (vray 1.6 etc) aby takie swiatlo osiagnac i materialy trzeba bylo miec mega skilla.

 

Vray teraz daje takie efekty z defaulta?

 

Ogolnie bardzo dobra wizka - szczegolnie jak na pierwsza, ale rozdzielczosc tekstury podlogi to nawet do dzisiejszych gier AAA by bylaby za mala :)

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie jak na pierwsza wizualizację jak poprawisz niektóre elementy będą naprawdę fajne wizki

-powstają ci nieładne efekty ząbkowania i czarne obwódki na lampie sufitowej i na żaluzjach okiennych zapewne wyłączony sub pixel mapping i za mocny filtr aa w stosunku do mocy światła

-podłoga jest po prostu nieładna zaprzyjaźnij się z floor generatorem i multitekstura do niego, a jeśli nie chcesz robić modelami to nie używaj tekstur kiepskiej jakości dobrze aby taka tekstura miała przynajmniej rozdzielczość 2048x 2048 i ładnie dawała się powielać bez efektu kafelkowania warto jak nie masz pewności sprawdzić czy w photoschoopie z jakiejś tektury uda cisie z robić ładna dużą płachtę na większy obszar

-tło za oknem całkowicie nie pasuje ani tonacja kolorystyczna ani mocą światła do tego jakie masz światło we wnętrzu wpadające z dworu.

Warto się pobawić prawdziwym aparatem fotograficznym będziesz mieć leprze podejscie do parametrów kamery i ustawiania światła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po długiej przewie, wreszcie mogłem powrócić do dalszej pracy w maxie.

Podsyłam ostatnią wizualizację. Po za nędznymi teksturami puf niby jest ok ale jednak coś nie gra.

Na tej scenie będę trochę pracował z innym układami także z góry dziękuję za uwagi.

max+vray+ps

wiz03.jpg

 

wiz03.1.jpg

Edytowane przez nama
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności