Skocz do zawartości

Sprzęt do wnętrz - 3ds max + vary - 11 tys.


sheyba23

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Odrazy na wstępie przepraszam, ale nie ogarniam języka komputerowego, jak również nie znam się na sprzętach - proszę piszcie do mnie prostym językiem.

 

Chcę złożyć stację roboczą do renderingu w 3ds max 2018 z silnikiem Vray, w bliskiej przyszłości myślę o tworzeniu animacji w Unreal Engine 4 i pokazywaniu klientom realizacji na HTC vive.

Zależy mi na szybkości renderowania w 3ds maxie oraz możliwości rozbudowania zestawu w przyszłości.

 

Chyba, że lepiej kupić gotowy komplet dell albo innej marki?

 

 

 

  • Zastosowanie: priorytet: renderowanie 3ds max 2018, Vray, Adobe Photoshop, AutoCAD 2018, w przyszłości: (Unreal Engine 4)
  • Maksymalna kwota : 11 000 PLN
  • Ostateczny termin zakupy : 15 września (termin wyznaczyli mi z dotacji UE)
  • Potrzebuję : jednostka + monitor
  • Specjalne wymagania : szybkie renderowanie w 3ds max i stabilna praca, możliwość rozbudowy za 2-3 lata
  • Części z poprzedniego komputera: dysk twardy SSD 250 MB
  • nie przewiduje podkręcania sprzętu ponieważ muszę mieć na niego minimum 2 lata gwarancji - wymagania UE

 

Budżet do 11.000 BRUTTO

 

Proszę również o polecenia sklepu internetowego do zakupu proponowanego sprzętu.

 

Z góry dziękuję użytkownikom za pomoc.

Edytowane przez sheyba23
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

nie wiem czy w tej cenie nie pokusiłbym się o Threadrippera. Mają być dostępne w sprzedaży od 10 sierpnia chyba, za model 16r/32w damy jakieś 4,5-5 tyś. Pozostałe podzespoły do 4 kapci spokojnie zmieścimy + monitor za 2k i gitara.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bedziesz wsadzal dwie karty w SLI? Jak nie to kup tansza plyte na B350. Pamieci bym sprawdzil na stronie producenta plyt maja notki o testowanych modulach. Nie wydaje mi sie tez by taktowanie tak wysokie pamieci bedzie mialo tak duzy wplyw na czas renderu to nie gry. 2400 i cl14 i bedzie oki. np hyper fury X. Zasilacz na lata wiec sie nie przyp choc pewnie troche tanszy serii braz tez by styknal. Monitory wolalbym miec dwa niz jexen xD. a najlepiej trzy. w tym jeden co dobrze swieci ale jak nie idzie do druku to w sumie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności