× nie × nie:  0
Na fronta! Na fronta!:  0
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Interior: Gdański Oxford

Member
    Awatar skalpel3d
    Podziękowania

Domyślnie Interior: Gdański Oxford

Reklama widoczna tylko dla niezalogowanych użytkowników
    Wizualizacje wnętrz do projektu "Gdański Oxford" wykonane 3ds max +corona + photoshop. Projekt plus rendery powstały w ciągu 5 dni. Nie wiem jak umieścić na forum 360 bo do wnętrza powstały dwie sztuki

Miniaturka załącznika (kliknij aby powiększyć) Miniaturka załącznika (kliknij aby powiększyć) Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	miniaturka.jpg
Wyświetleń:	16
Rozmiar:	524.1 KB
ID:	104278  
    Ostatnio edytowane przez skalpel3d ; 27-08-17 o 14:54
    " Lepiej bez celu iść naprzód niż bez celu stać w miejscu, a z pewnością o niebo lepiej, niż bez celu się cofać."
    "Jesteś kobietą, o której mężczyzna może tylko marzyć. Moją, tylko moją winą jest, że nie mam natury marzyciela."
    " Strzyg, wiwern, endriag i wilkołaków wkrótce nie będzie na świecie. A skurwysyny będą zawsze."

× tak 2 użytkownik(ów) ma podobne zdanie!

Member
    Awatar marekkonieczny
    Podziękowania

Domyślnie

Bardzo ładne, mój ulubiony to ostatni obrazek ma swój klimat. Gratuluję ukończenia.

Member
    Awatar vindykator
    Podziękowania

Domyślnie

Poziom prac taki jak zawsze czyli najwyższy.

Member
    Awatar Endemi
    Podziękowania

Domyślnie

Bardzo fajne, "czyste" renderki, a że to forum w którym każdy czegoś się czepia dodam tylko 2 małe uwagi:
    - z ogólną wysoką jakością gryzie się budynek za szybą (dobrze czuje, że wzięty ze street view? )
    - do designu wnętrza średnio mi pasują zasłonki na oknach i sofa, trochę za bardzo trącą wcześniejszą dekadą w tym nowoczesnym wnętrzu.
    To oczywiście małe pierdoły, ogólnie gratuluje rezultatu. Mimo wcześniejszego marudzenia najbardziej podoba mi się 5 render, fajnie "chrupie" tynk na ścianie.
    Behance
    Podziękowania skalpel3d podziękował

Member
    Awatar Boris
    Podziękowania

Domyślnie

dla mnie pro, ale... jakies takie wyprane z klimatu, matowe, jakby bez post pro.
    Pamietam Twoj domek z Zakopanego (z kominkiem) i dlatego to co tu widze, nie lezy mi za bardzo.
    Ladne, ale...

ps. zawsze rendery z Cyclesa byly dla mnie wyprane i matowe... wyglada, jakbys renderzyl to w Cyclesie

Wlasnie ogladam to na tablecie i jest wszystko pikne... albo mam spaprany monitor, albo szajsung podbija kolory
    Ostatnio edytowane przez Boris ; 03-09-17 o 20:03
    "Religia powstała, gdy pierwszy oszust spotkał pierwszego głupca." – MARK TWAIN
    Podziękowania skalpel3d podziękował

Member
    Awatar skalpel3d
    Podziękowania

Domyślnie

Endemi pomieszczenie ma w sumie 16 merów kwadratowych sofa to taki patent sofa na dzień w nocy łózko po rozłożeniu zabudowy ściany. Za oknem tak street view bo niestety musiało być zgodnie z tym co za oknem a jak mi przysłali zdjęcia to nie bardzo wiedziałem co mam z nimi zrobić . Na oknach po drodze były zasłony , żaluzje klient wybrał rzymskie rolety
    Boris było trochę posta robione ale ogólnie całą tonacja tego projektu była tak trochę wyprana i tak udało misie przeforsować z klientem grafitowe ściany i wstawki drewniane bo założenie było ze ma być biało szaro bez drewna
    " Lepiej bez celu iść naprzód niż bez celu stać w miejscu, a z pewnością o niebo lepiej, niż bez celu się cofać."
    "Jesteś kobietą, o której mężczyzna może tylko marzyć. Moją, tylko moją winą jest, że nie mam natury marzyciela."
    " Strzyg, wiwern, endriag i wilkołaków wkrótce nie będzie na świecie. A skurwysyny będą zawsze."

Uprawnienia umieszczania postów