Skocz do zawartości

Zbrush - ktoś chce się pozbyć?


Hris

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Dzięki za uświadomienie - nie wiedziałem że starsze wersje są aktualizowane za free. Więc faktycznie mogę liczyć tylko na to że ktoś będzie potrzebować nagle gotówki, albo będzie zmieniać branżę. Programu nie potrzebuję od ręki. Po prostu chce zobaczyć czy powolutku nie zacząć zmierzać w stronę game art'u :) W blenderze sculpt jest problematyczny, i trudno się tworzyc bryły wymagające opcji trimm (poległem na skałach).

Jeszcze rozważam zakup Wacoma z ZbrushCore żeby na początek spojrzeć w świat sculptu.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow! 45 dni! Dzięki - kurde, wyszło że leń jestem :( nawet nie sprawdziłem co dają za free w formie triala...ehhh. Popatrzyłem na Core i pełną wersję , na porównanie co oferują, i masz rację - tylko pełen ZBrush:( nic pośredniego bo głód mnie dopadnie już po paru szybkich sculptach. Samo to że tylko 30 brushy ma Core jest smutne. Dziękuję za zaangażowanie i za linki:)

Pozdrawiam

Krzysztof

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, spodoba ci się :) 45 dni to kupa czasu.

Zrobię myk że w chacie zrobię triala na 45 dni, i potem w robocie :) będzie 90 dni:) w robocie po godzinach zostanę to też w spokoju trochę popatrzę co można w sofcie, potem jeszcze raz do chaty na drugiego kompa (jeśli się da) i będę już pewien że chcę wydać kasę na soft:)

Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności