Podziękowania Podziękowania:  0
× tak × tak:  0
× nie × nie:  0
Na fronta! Na fronta!:  0
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Rytuał

Member
    Awatar agdybybyl
    Podziękowania

Domyślnie Rytuał

Reklama widoczna tylko dla niezalogowanych użytkowników
    Mój film "RYTUAL" nominowany w kategorii Najlepszy film Polski na Grand OFF 11. - Najlepsze niezależne filmy świata.
    Nadesłano 3909 filmów, po wstępnej selekcji zostało 428 i z nich Komisja Nominacyjna wyłoniła 57 nominowanych filmów (w 11 kategoriach) które teraz oceni 87 osobowa Kapituła Jurorów z całego świata.
    http://www.grandoff.eu/index.php/pl/

Miniaturka załącznika (kliknij aby powiększyć) Miniaturka załącznika (kliknij aby powiększyć) Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	rytual-1.jpg
Wyświetleń:	30
Rozmiar:	50.0 KB
ID:	104292  
    Humanista jest wśród ludzi... głupek tarza się w próżni...

Member
    Awatar agdybybyl
    Podziękowania

Domyślnie

Moje dwa filmy, "RYTUAŁ" i "INTERPRETACJE" w selekcji konkursowej Festiwalu Filmów Amatorskich im. Leona Wojtali w Bieruniu, pod skrzydłami Federacji Niezależnych Twórców Filmowych z siedzibą w Warszawie.
    http://www.festiwalfilmowy.bierun.pl/kwalifikacje/

Member
    Awatar agdybybyl
    Podziękowania

Domyślnie

Dwa filmy ze Studia Munka z którymi zostałem nominowany w kategorii Najlepszy Film Polski na festiwalu Grand OFF Najlepsze Niezależne Krótkie Filmy Świata (3909 filmów w konkursie), a te filmy to "Ja i mój tata"(30:00 min) i "My name is Julita" (28:27 min) w konkursie filmów krótkometrażowych w Gdyni.
    Bardzo mnie to cieszy i nobilituje. Filmy ze Studia Munka to spore budżety i blisko 50 osobowe zespoły ludzi tworzących film przy wsparciu technologicznym studia, a mój "RYTUAŁ" (3:28 min) zrobiłem sam za swoje emeryckie bezpieniądze... :)... no i nie jestem na pewno młody i kreatywny....!!!!...:)

Member
    Awatar agdybybyl
    Podziękowania

Domyślnie

Mój film "RYTUAŁ" w selekcji konkursowej.... I Festiwalu Filmów Amatorskich STOPKLATKA w Rypinie... Polska...:)

Member
    Awatar agdybybyl
    Podziękowania

Domyślnie

Mój film "Rytuał" nominowany w kategorii Najlepszy Film Polski... otworzy projekcje na festiwalu Grand OFF Najlepsze Niezależne Filmy Świata Wa-wa. W tym roku 3909 filmów z 123 krajów. 56 filmów nominowanych w 11 kategoriach. w tym 6 filmów z Polski. Pokazy filmów w warszawskiej ASP.

Uprawnienia umieszczania postów