Skocz do zawartości

Rytuał


agdybybyl

Rekomendowane odpowiedzi

Mój film "RYTUAL" nominowany w kategorii Najlepszy film Polski na Grand OFF 11. - Najlepsze niezależne filmy świata.

Nadesłano 3909 filmów, po wstępnej selekcji zostało 428 i z nich Komisja Nominacyjna wyłoniła 57 nominowanych filmów (w 11 kategoriach) które teraz oceni 87 osobowa Kapituła Jurorów z całego świata.

http://www.grandoff.eu/index.php/pl/

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Dwa filmy ze Studia Munka z którymi zostałem nominowany w kategorii Najlepszy Film Polski na festiwalu Grand OFF Najlepsze Niezależne Krótkie Filmy Świata (3909 filmów w konkursie), a te filmy to "Ja i mój tata"(30:00 min) i "My name is Julita" (28:27 min) w konkursie filmów krótkometrażowych w Gdyni.

Bardzo mnie to cieszy i nobilituje. Filmy ze Studia Munka to spore budżety i blisko 50 osobowe zespoły ludzi tworzących film przy wsparciu technologicznym studia, a mój "RYTUAŁ" (3:28 min) zrobiłem sam za swoje emeryckie bezpieniądze... :)... no i nie jestem na pewno młody i kreatywny....!!!!...:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój film "Rytuał" nominowany w kategorii Najlepszy Film Polski... otworzy projekcje na festiwalu Grand OFF Najlepsze Niezależne Filmy Świata Wa-wa. W tym roku 3909 filmów z 123 krajów. 56 filmów nominowanych w 11 kategoriach. w tym 6 filmów z Polski. Pokazy filmów w warszawskiej ASP.

 

grandoff-pokazy.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności