Skocz do zawartości

Zew natury #Speedart


Kir4

Rekomendowane odpowiedzi

Hejka, wpadłem na taki o to pomysł scenki 3D.

 

cdd9f0560ea55.jpg

 

viewport:

 

51706a7fb56c7.png

 

Tutaj będę dodawał od czasu do czasu różne moje shizy :) Cała praca na chwilę obecną nie wyniosła więcej niż 3/4h dlatego uważam to za speedart. A chciałbym pozyskiwać ładny efekt w krótkim czasie, ponieważ przymierzam się do pewnego projektu w którym będzie mi to niezbędne. A że wiecznie byłem zamknięty przy modelowaniu, to pozwoliłem sobie poszerzyć horyzonty w trakcie pracy a raczej w wolnym od niej :) Będę chciał uderzać troszkę w zieleń i beton, bo nigdy nie miałem styczności z genetyką 5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Hejka, kompozycji brakuje pewnie dlatego że robiłem na oślep scene, i dopiero pod koniec z lenistwa wpadłem całkowicie na inny pomysł który nadał charakteru a zabrał tą swobodę dla oka. Aczkolwiek kombinuje nad patentami, chciałbym żeby skały tak jakby latały gdzieś w tle, w środku, budynki od siebie bardziej wyróżnić i zrobić je bardziej szczegółowe. Chciałbym na budynki nanieść takie ornamenty, nie pamietam jak to się nazywało w świecie fantazji, ale myślę że to też nada charakteru. W pracy tej mam do przekazania coś ala "Betonowe lasy mokną" tylko pokazanie tego w bardziej fantazyjny ( sc-fi ) sposób. Dziękuję za koment i posiedzę nadtym :) ! 5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności