Skocz do zawartości

Sroka - animowany wiersz Jana Brzechwy


walmord

Rekomendowane odpowiedzi

Na zewnątrz jest szaro, smętnie i mokro, proponuję więc coś bardzo kolorowego i przyjemnego:

 

 

 

Animacja do wiersza Jana Brzechwy "Sroka" czytanego przez Irenę Kwiatkowską, wykonana ze świetną ekipą:

 

Wojtek Stachyra - ilustracje

Monika Yolk Brózda - kolorystyka

Piotr Sitek - animacja

 

Jak się uda, będzie więcej :D

Edytowane przez walmord
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Bardzo fajne! Biorąc pod uwagę, że treśći było bardzo duzo, to sama koncepcja i prezentacja jest na medal.

 

Czym się zajmowałeś w produkcji i jak wyglądała produkcja od strony czasowej - w ile to wszystko poskładaliście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hasło już zdjęte, wszystko oficjalnie :)

 

olaf - cała produkcja sączyła się długo, bo projekt przechodził z rąk do rąk etapami, czasami z przerwami kiedy czekaliśmy aż kolejna osoba będzie miała na to czas, przez co trudno tak dokładnie powiedzieć ile to trwało. Ja wykonałem całą preproducję i prace koncepcyjne, które polegały głównie na wymyśleniu akcji, naszkicowaniu kadrów i złożeniu animatika. Potem rysowały się projekty, następnie materiał trafił do kolorystki. Jak już plastyka była gotowa, to zajął się tym animator, który zrobił wszystko przez jakiś miesiąc. Na koniec wszystko wróciło do mnie do poskładania. Gdyby jednak robić to zespołem ludzi który pracują przy tym stale i te etapy w jakiś sposób by się na siebie nałożyły, to pewnie od startu do plików emisyjnych minęło by jakieś 1,5 miesiąca. Mieliśmy bardo dobre porozumienie z klientem-producentem, czyli Fundacją im. Ireny Kwiatkowskiej, więc wszystko szło sprawnie bez bombarowania poprawkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności