Skocz do zawartości

Artur Owśnicki - Demoreel 2017


ArTooRo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

.. taki potencjał żeby sprzedawać chrupki dla kotów... i odmózdżacz... dla nastolatków... gdzie ja żyję...???...!!...:)))... no tu właśnie...!!

Zawsze mam ten sam problem.... co tu jest demoreelawicza, a co nie jego... też tego nie przeskoczę reklama w reklamie reklamy....:)))

Kaj w tym wszystkim człowiek nawet ten co nie brzmi.... dumnie...:))))))))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.. taki potencjał żeby sprzedawać chrupki dla kotów... i odmózdżacz... dla nastolatków... gdzie ja żyję...???...!!...:)))... no tu właśnie...!!

Zawsze mam ten sam problem.... co tu jest demoreelawicza, a co nie jego... też tego nie przeskoczę reklama w reklamie reklamy....:)))

Kaj w tym wszystkim człowiek nawet ten co nie brzmi.... dumnie...:))))))))))

 

bredzisz pan jak potłuczony, reklama jest dla takich durniów którzy biorą ją na poważnie.

Pracując i ucząc się przy tym, człowiek ćwiczy umiejętności i jeśli potrafi być wolnym ma o wiele większe możliwości i wolność twórczą niż ty produkując krzesła i nieruchome obrazy z powodu braku umiejętności chociażby animacji. Oczywiście znajdziesz Pan tysiąc argumentów i wymówek, ale oka pan nie oszukasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalnie mam te brednie zablokowane ale jak ktos zacytuje mistrza odczlowieczonego humanizmu, to niestety to widze. Podpowiem wiec, ze wielkie jak byk napisy mowia o tym czym konkretnie zajmowal sie ArTooRo przy kazdym ujeciu. Tylko trzeba ogladac a nie tylko myslec o wrzuceniu swoich "mundrosci".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności