Skocz do zawartości

Popsuty projekt 3ds max


sabaru

Rekomendowane odpowiedzi

Coś się stało z moim projektem i jak próbuje np. stworzyć nowego boxa to podczas tworzenia on jest wywrócony na lewą stronę. Później próbowałem stworzyć plane i nadałem mu modyfikator Shell to również jest odwrócony na drugą stroną. Co ciekawe jak odznaczę później model to wraca do normy tyle że nie które obiekty obok niego stają odwrócone ale już się nie da ich naprawić mi znanymi sposobami. Próbowałem resetować 3ds max do ustawień fabrycznych, przenosić scenę do nowej i nic nie pomaga. Próbowałem przywrócić projekt z poprzedniego zapisu i niby jest ok ale jak zaczynam stawiać kolejne modele to znowu się to zaczyna dziać. Natomiast jak zaczynam tworzyć całkowicie nowy projekt to nie ma tego problemu. Czy da się ten projekt naprawić?

 

Tak to wygląda:

 

sadas22jp_qrwehrh.jpg

 

Edit// przepraszam za kłopot ale jednak naprawiłem problem. Jakby ktoś miał taki problem to po prostu stworzyłem nowego boxa, przekonwertowałem go do "editable poly" i za pomocą opcji "attach" przyłączyłem do niego ten model, który robiłem i błąd się naprawił.

Edytowane przez sabaru
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 0
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności