× nie × nie:  0
Na fronta! Na fronta!:  0
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Odpaliłem Kickstartera: SimBatch — narzędzie do symulacji VFXowych

Member
    Awatar gonre
    Podziękowania

Domyślnie Odpaliłem Kickstartera: SimBatch — narzędzie do symulacji VFXowych

Reklama widoczna tylko dla niezalogowanych użytkowników
    Hej, odpaliłem Kickastartera za czwartym podejściem. Najpierw chciałem zrobić szybką akcję i zobaczyć jaki będzie odzew i czy warto się za to brać, ale dostałem feedback, by poprawić prezentację (dzięki Kuba), poźniej by dograć video z działania narzędzia (dzięki Łukasz), potem by poprawić grafikę (Dzkia) .... No i tak z podejścia MVP wyszła dość dobrze zrobiona kampania, a na deser zrobiłem przeportowanie na dwa kolejne programy.

Jak bym wiedział ile czasu to zajmie to bym to sobie darował, szczególnie ze nie można odpalić kampani będąc rezydentem Polski.
    No więc wyemigrowałem, doszlifowałem prototyp i dziś wypuściłem prezentację z Houdiniego i Mayki.

Będzie jeszcze jedna animacja i dwie prezentacje z działania ( MAX oraz RF )

Zachęcam do obserowania na www.facebook.com/SimBatch (bedą newsy i updatey)

oraz do wspierania kampanii: "like share and subscribe" ;]

link do kampanii: SimBatch KICKSTARTER

animacja promocyjna: www.vimeo.com/simulations/kickstarter

Jestem ciekaw Waszych opinii, proszę o konstruktywną krytykę i uwzględnienie tego, że to jest projekt jednoosobowy (na razie).
    Jak będą osoby chętne do dowiedzenia się jak odpalić Kickstartera z polskiej perspektywy, to się z chęcią tym podzielę.
    Always look on the right side of life, sometimes right is bright
    × tak 1 użytkownik(ów) ma podobne zdanie!

member of
    Awatar olaf
    Podziękowania

Domyślnie

Powodzenia. Jeden błąd wyłapałem w tabelce nagród jest 20Eur po lewej ale 25 w opisie.
    nosiłem kalesony zanim było cool
    Podziękowania gonre podziękował

Member
    Awatar gonre
    Podziękowania

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez olaf Zobacz posta
    Powodzenia. Jeden błąd wyłapałem w tabelce nagród jest 20Eur po lewej ale 25 w opisie.
    Dzięki, gratuluje spostrzegawczości !

Paweł Grzelak
    Awatar deshu
    Podziękowania

Domyślnie

Taki jest nadal proces twórczy? Robisz N wersji symulacji, supervisor wybiera, i dopieszczasz?

Member
    Awatar gonre
    Podziękowania

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez deshu Zobacz posta
    Taki jest nadal proces twórczy? Robisz N wersji symulacji, supervisor wybiera, i dopieszczasz?
    Proces twórczy to pojemne pojęcie. To jaki jest proces twórczy to zależy od twórcy, projetku i supervisora.
    Dla mnie procesem antytwórczym jest wczytywanie keszy do poszczególnych ujęć, ustawianie outputów i ręczne generowanie prewek.
    ... i własnie to chcę zminimalizować.

Member

Podziękowania

Domyślnie

źle przedstawiłeś ten program strasznie. zajeło mi niezłą chwilę tzn kilka minut na ogarnięcie co to właściwie robi. :D kibicuje ni niejszym.. też mam podobnego toola ale dużo prostrzego do wywalania wielu wersji tego samego. z multi outputem :D

Member
    Awatar gonre
    Podziękowania

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Maciek Jutrzenka Zobacz posta
    źle przedstawiłeś ten program strasznie.
    "Strasznie" "źle" mi się czyta takie uwagi :D

Z jednej strony się cieszę, że dostaje feedback, ale nie mam pojęcia co miałbym zmienić by było dobrze, bo nawet nie wiem o co Ci chodzi.

Jakbym nazwał narzędzie OgnistyLis albo Stara Przyprawa, to faktycznie trudno zgadnąć :D

Sam tytuł "SimBatch — narzędzie do symulacji VFXowych" najprawdopodobniej odsieje większość osób, ale Ci którzy potencjalnie powinni być tym zainteresowani wiedzą, że to coś może być dla nich i żeby się upewnić potrzebują więcej niż kwadrans by się zdecydować czy im to jest potrzebne.

Zrobiłem ogólną 20sekundówkę i dwa filmy techniczne około 5 minut. Na robienie czegoś pośredniego nie mam czasu. Oganiam to wszystko sam i kończą mi się oszczędności. Zrobiłem to najlepiej jak potrafię. Jak masz jakiś pomysł na lepsze zaprezentowanie to proszę podziel się ze mną.

Uprawnienia umieszczania postów