Skocz do zawartości

[SPRZEDAM] Stacja renderująca 32c 64t, 64gb RAM


Jakub

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Mam do sprzedania stację renderującą serwer Fujitsu Simens rx600-s5.

4 x Intel® Xeon® X7560

64 gb RAM 1333 MHz

Dysk WD 500gb

2x PSU 750W

 

Stacja sprawna, działająca włączana tylko w razie potrzeby dodatkowej mocy przy wizualizacjach. Sprzedaję ponieważ przesiadam się na rendering GPU.

 

Cena 3500 PLN, możliwość FV

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Jakie to ma wyniki w Cinebench'u R11.5 i R15? Te które są na youtubie są jakby nieco...hm...niskie - szczególnie ten wynik 2400 z Cinebench R15 . Naprawdę te 32 rdzenie tylko tyle wyciągają? :( Bo się nakręciłem na ten sprzęt co go wystawiasz:) Ale 1300 Wat poboru w czasie renderu i tylko 2400 w Cinebench R15 to nie klei mi się :( Mój zestaw 2 x X5650 (12 rdzeni czyli 24 wątki) robi 1400 puntków w Cinebench R15...Weź mi daj nadzieję i powiedz że te 32 wątki dadzą radę chociaż 3000 puntków zrobić w Cinebench'u R15 ...:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cenę masz bardzo dobrą i faktycznie osiągi są przyzwoite:) Ale 1300 Wat poboru w czasie renderu mnie przeraża:( teraz mam zasilacz 1500 Wat (mam 2 Gpu plus 2 xeony X5650) i wiem jak to na temperaturę wpływa w pokoju i na rachunki :( W pokoiku 8 metrów kwadratowych jak odpalę ten sprzęt to ugotuję się z już pracującymi moimi xeonami :( Ehhh...kurcze...a już się nakręciłem że za 3 dni będę mieć nową maszynę do pomocy w renderowaniu. Pasuję jednak z tematem Jakub, za duży pobór mocy w stosunku do osiągów. Ale nadal podtrzymuje opinię że w tej cenie jak ktoś ma gdzie ten sprzęt postawić w przewiewie lub obok klimy, to perfekt jest. Za 3500 sprzęt co robi 2400 punktów jest nieosiągalny. Trzymam kciuki za szybką sprzedaż!

Sprzęt w tej cenie polecam kupującym - o lepszy deal trudno aktualnie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności