Skocz do zawartości

Ace124

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć! ;)

Jestem studentem Politechniki Wrocławskiej o kierunku Inżynieria akustyczna. Moja praca inżynierska ma polegać na udźwiękowieniu krótkiej animacji więc chciałem zapytać czy mógłby mi ktoś taką animację udostępnić, wyłącznie do celów zrealizowania mojej pracy dyplomowej? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Na Vimeo są zwykle już udźwiękowione a co za tym idzie, mógłbym się sugerować poprzednim udźwiękowieniem więc promotor mi doradził żeby to była jeszcze nie tknięta animacja żebym sam mógł trochę pomyśleć co gdzie wstawić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem na ile jesteś zaawansowany w IT ale możesz spróbowac wyciszyć dzwięki w windowsie wybierając i ściągając animację. Jeżeli mieszkasz w duzym mieście na pewno ktoś Ci pomoże, ew na Politechnice popytaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem na ile jesteś zaawansowany w IT ale możesz spróbowac wyciszyć dzwięki w windowsie wybierając i ściągając animację. Jeżeli mieszkasz w duzym mieście na pewno ktoś Ci pomoże, ew na Politechnice popytaj.

 

Hehe nie trzeba być zaawansowanym w IT żeby wyciszyć dźwięki :D Chodzi o to, że jest taka możliwość, że mogę się wzorować na czymś gotowym a to nie wchodzi w grę bo bardziej dociekliwy pan z komisji mógłby się przyczepić, że to trochę plagiat skoro zrobiłem w jakimś fragmencie podobne efekty ;)

Pytałem na Politechnice i na różnych grupach, będę jeszcze pytał w filmówkach i ASP ale wbrew pozorom to nie takie hop siup znaleźć tą animację :D

 

Nie wiem jak zaawansowana ma być ta animacja, ale jest strona, na której ludzie zakładają swoje projekty z animacjami, może akurat ktoś szuka dźwiękowca. http://www.artella.com

 

Ooo widzisz fajna stronka nawet do innych celów, na pewno też się tam rozejrzę! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności