× nie × nie:  0
Na fronta! Na fronta!:  0
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Szukam człowieka z pasją do projektowania samochodów!

Member

Podziękowania

Domyślnie Szukam człowieka z pasją do projektowania samochodów!

Reklama widoczna tylko dla niezalogowanych użytkowników

Cześć wszystkim, jestem nowy na tym forum. Założyłem konto po to aby dowiedzieć się czy jest tutaj może ktoś kto zajmuje się projektowaniem samochodów?
    Sprawa jest następująca:
    -potrzebuję osobę która potrafi zamienić model samochodu z (blueprint) do programu na przykład blender.
    -samochody jakie potrzebuje w takim wykonaniu to : FSO Syrena 104 oraz słynny FSC Żuk A-07.
    Jeżeli ktoś jest zainteresowany, prosiłbym o Pomoc w wykonaniu takiego oto projektu.
    Modele komputerowe potrzebuję do produkcji modeli wykonanych z żywicy w skali 1:18, tak więc jeżeli ktoś posiada umiejętności, proszę napisz!

Been Through the Mill
    Awatar Nezumi
    Podziękowania

Domyślnie

Od razu powiedz czy mowa o platnym zleceniu czy tez wspominasz o pasji implikujac, ze chcesz zeby ktos ci to zrobil za darmo.
    Poza tym nie szukasz kogos kto PROJEKTUJE samochody, tylko po prostu modelera ktory moze samochod wymodelowac na podstawie blueprintow.
    “There is nothing noble in being superior to your fellow man; true nobility is being superior to your former self.”
    ― Ernest Hemingway

Member

Podziękowania

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Nezumi Zobacz posta
    Od razu powiedz czy mowa o platnym zleceniu czy tez wspominasz o pasji implikujac, ze chcesz zeby ktos ci to zrobil za darmo.
    Poza tym nie szukasz kogos kto PROJEKTUJE samochody, tylko po prostu modelera ktory moze samochod wymodelowac na podstawie blueprintow.
    Mowa o płatnym zleceniu. Mogę zapłacić osobie za przygotowanie takiego czegoś, lecz najpierw musze mieć pewność że mi to zrobi oraz czy jest w stanie to zrobić w późniejszym etapie aby podzielić to na dwie części(środek oraz zewnątrz)
    Podziękowania Nezumi podziękował

Been Through the Mill
    Awatar Nezumi
    Podziękowania

Domyślnie

To git, warto zawsze dookreslic, bo masa jest kolesi szukajacych jelenia "z pasja" Powodzenia!
    “There is nothing noble in being superior to your fellow man; true nobility is being superior to your former self.”
    ― Ernest Hemingway
    Podziękowania MichalBednara podziękował
    × tak 1 użytkownik(ów) ma podobne zdanie!

Member

Podziękowania

Domyślnie

Nie był ten post wcześniej w dziale ogłoszenia? Chyba tam powinien trafić?

Member

Podziękowania

Domyślnie

Post dałem tylko tutaj :/

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów