Skocz do zawartości

Szukam człowieka z pasją do projektowania samochodów!


MichalBednara

Rekomendowane odpowiedzi

 

Cześć wszystkim, jestem nowy na tym forum. Założyłem konto po to aby dowiedzieć się czy jest tutaj może ktoś kto zajmuje się projektowaniem samochodów?

Sprawa jest następująca:

-potrzebuję osobę która potrafi zamienić model samochodu z (blueprint) do programu na przykład blender.

-samochody jakie potrzebuje w takim wykonaniu to : FSO Syrena 104 oraz słynny FSC Żuk A-07.

Jeżeli ktoś jest zainteresowany, prosiłbym o Pomoc w wykonaniu takiego oto projektu.

Modele komputerowe potrzebuję do produkcji modeli wykonanych z żywicy w skali 1:18, tak więc jeżeli ktoś posiada umiejętności, proszę napisz!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Od razu powiedz czy mowa o platnym zleceniu czy tez wspominasz o pasji implikujac, ze chcesz zeby ktos ci to zrobil za darmo.

Poza tym nie szukasz kogos kto PROJEKTUJE samochody, tylko po prostu modelera ktory moze samochod wymodelowac na podstawie blueprintow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od razu powiedz czy mowa o platnym zleceniu czy tez wspominasz o pasji implikujac, ze chcesz zeby ktos ci to zrobil za darmo.

Poza tym nie szukasz kogos kto PROJEKTUJE samochody, tylko po prostu modelera ktory moze samochod wymodelowac na podstawie blueprintow.

Mowa o płatnym zleceniu. Mogę zapłacić osobie za przygotowanie takiego czegoś, lecz najpierw musze mieć pewność że mi to zrobi oraz czy jest w stanie to zrobić w późniejszym etapie aby podzielić to na dwie części(środek oraz zewnątrz)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności