× nie × nie:  0
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14

Wątek: wideoanimacja - Przełamanie Aksjomatu

Member
    Awatar piopiowawa
    Podziękowania

Domyślnie wideoanimacja - Przełamanie Aksjomatu

Reklama widoczna tylko dla niezalogowanych użytkowników

Cele i problematyka pracy:
    1.Parafraza czasu jako kolejnego wymiaru który określa i determinuje położenie człowieka w spirali ewolucji.
    2.Ograniczenie które poza ostatecznymi wyjątkami nie można wykroczyć, wideo ma za zadanie złamać deterministyczny dogmat, zaginając "płaskość" zamknięcia w paradoks otwarcia lub uwolnienia osobowości. Zapomnienie i kontenplacja sztuki -dostarcza chwilowego uwolnienia, poprzez symbolikę wulgarnej-banalności lub wręcz infantylności twórczej form krzeseł i zegarów.
    Komentarze mile widziane
    Miniaturka załącznika (kliknij aby powiększyć) Miniaturka załącznika (kliknij aby powiększyć) Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	clocks01.jpg
Wyświetleń:	3
Rozmiar:	214.1 KB
ID:	104516  
    × tak 3 użytkownik(ów) ma podobne zdanie!
    Na fronta! 5 użytkownik(ów) Do rekomendacji

Member
    Awatar agdybybyl
    Podziękowania

Domyślnie

Gratuluję...!!!... no to teraz na festiwale... jeszcze zdążysz na festiwal filmów amatorskich w Łapach... zgłoszenia do 20.11... ja wysłałem..:)... już 2 razy tam wygrałem....:)
    Humanista jest wśród ludzi... głupek tarza się w próżni...

Member
    Awatar piopiowawa
    Podziękowania

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez agdybybyl Zobacz posta
    Gratuluję...!!!... no to teraz na festiwale... jeszcze zdążysz na festiwal filmów amatorskich w Łapach... zgłoszenia do 20.11... ja wysłałem..:)... już 2 razy tam wygrałem....:)
    nie jestem łasy na te dewocjonalne upominki, zresztą po chuj by mi to dało ? dobra spełniony twórczo po 20minutowym akcie twórczym idę na basen, enjoy a day ;)

Member
    Awatar agdybybyl
    Podziękowania

Domyślnie

... szkoda....!!!... bo zmotywowany.... zrobiłeś, ale już nie potrafisz się skonfrontować z rzeczywistością filmową "równą" Tobie....
    wystarczyły Ci moje gratulacje... a mnie oceniasz na totalne dno.... no gratuluję kolejny raz....:))))... zasięgu świadomości...!!!
    Humanista jest wśród ludzi... głupek tarza się w próżni...

Member
    Awatar piopiowawa
    Podziękowania

Domyślnie

mozliwe że gdybym wystękał kolejne wideo nie w 20 a 45 minut, to bym bardziej zasłużył na uczestnictwo na tych zlotach o których mówisz. Ale podejrzewam że na tym forum jest połowa ludzi którzy roznieśliby twórczo a zwłaszcza warsztatowo te twoje zloty jak gnój na widłach. Jednak z jakichś względów tego nie robią.

ps. o motywacji nie musisz mi prawić, bo nie wiesz czym się zajmuję na codzień, tłumaczyło ci już wielu żeby umieć odróżniać wystękanego kabanosa od czegoś wartościowego a co dopiero się tym chwalić.
    Ostatnio edytowane przez piopiowawa ; 13-11-17 o 21:44
    × tak 3 użytkownik(ów) ma podobne zdanie!

Member

Podziękowania

Domyślnie

Hahaha, uh przyjacielu - ogladac to bede kazdego poranka aby pozytywnie dzien zaczac. Dzieki!

Jesli chodzi o krytyke, to jedynie swiatlo za.. dobre. Nie nadaje sie na festiwale. Tam nie wiedza co to global illumanation i moga w konsternacji nie zakawlifikowac pracy do finalow.
    Podziękowania piopiowawa podziękował

Been Through the Mill
    Awatar Nezumi
    Podziękowania

Domyślnie

Wspaniale!
    “There is nothing noble in being superior to your fellow man; true nobility is being superior to your former self.”
    ― Ernest Hemingway
    Podziękowania piopiowawa podziękował

Member
    Awatar piopiowawa
    Podziękowania

Domyślnie

wrażliwym na dzieła dziękuję, niewrażliwcy...tym mniej tracą ;) , z mojej strony postaram się jeżeli jeszcze wena wróci i wniosę się na Łono Parysa oderwać się znowu ze spirali które mnie pęta i popełnić jeszcze jakąś sztukę ;)
    Ostatnio edytowane przez piopiowawa ; 16-11-17 o 20:26

Member
    Srebrna Galeria
    Awatar polka dot
    Podziękowania

Domyślnie

nie, już lepiej nic nie rób podobnego
    wszystko jest tobą. jak zamierzasz się traktować?

Member

Podziękowania

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez polka dot Zobacz posta
    nie, już lepiej nic nie rób podobnego
    Mam mieszane uczucia co do tego komentarza. Z jednej strony sie zgadzam - po opus magnum i perfekcji doskonalej, mozna tylko uczynic dzielo nizszych lotow - ale z drugiej strony, elity intelektualne (do ktorych naleze osobiscie) chca wiecej i wiecej!

Sam nie wiem co bym wolal, jednak wiem ze nastepne dzielo przyjme z radoscia! Schowam na te okazje troche parowek wieprzowych i butelke ruskiego szampana, rozsiade sie wygodnie na kanapie i rozpoczne uczte audio wizualna.

Ostatecznie skromnie i niesmialo prosze autora o wzbudzienie weny, jak najszybciej!

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów