Skocz do zawartości

Scena 3D: "Star Wars: Droid for sell"


JunioR

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć !

 

Ostatnio miałem trochę wolnego czasu i postanowiłem dokończyć projekt, który rozpocząłem baardzo dawno temu.

W sumie scenka ze Star Wars a dokładnie Sandcrawler, ekipa jawas i r2d2 ;)

 

Soft: 3ds max, Fstrom, Photoshop.

 

88dca359183507.5a1847437b9f3.png

 

77ff3659183507.5a1847437b5cd.png

 

Pozdrawiam,

JunioR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

pamiętam WIPa! wyszło klimatycznie, czuć że chłopaki po całonocnej podróży chcą dobić interesik w chłodnej, porannej mgle. ukłony za całe otoczenie w 3D, bo wygląda mega realistycznie, złom na pierwszym planie też super, bardzo plastyczny. pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć !

 

KLICEK- Dzięki wielkie ! No własnie cały czas miałem w głowie, żeby dokończyć ten projekt bo sporo czasu poświęciłem tutaj na modelowanie wszystkiego, jednak największym problemem było ogarnięcie samego klimatu sceny. Mam nadzieję, że częściej będę miał możliwość dzielenia się tego typu projektami bo na dysku zalega ich dość sporo ;)

Pionier- Dzięki ziomeczku !

blazejbobek- Dzięki wielkie !

hcpiter- Dzięki ! No trochę to trwało, od 2009 jakoś ;)

polka dot- Dzięki, dzięki ! Widzę, że doskonale wyczułeś klimat sceny, przez co jest mi bardzo miło bo o to właśnie chodziło !

Gajowy- Dziękuję za komentarz !

 

Pozdrawiam,

JunioR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć !

 

dexter47- Dzięki ! W sumie to gór jako tako nie mapowałem. Po prostu użyłem mapy wygenerowanej w programie World Machine : 3D Terrain Generation, jako maskę do materiału mix z dwoma różnymi texturami skał.

 

Pozdrawiam,

JunioR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności