× tak × tak:  0
× nie × nie:  0
Na fronta! Na fronta!:  0
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Mysz bezprzewodowa- prośba o polecenie

Member

Podziękowania

Domyślnie Mysz bezprzewodowa- prośba o polecenie

Reklama widoczna tylko dla niezalogowanych użytkowników
    Moja mysz się kończy- microswitch pod lewym przyciskiem się zużył i czasem 'puszcza' przy przeciąganiu itp..

Jestem z niej bardzo zadowolony- logitech g700 (po wymianie aku na eneloop pro działa zadowalający czas na ładowaniu, jak się wyładuje można podłączyć kabel i dalej używać aż się znów naładuje)

Mam raczej duże niż małe dłonie, nie przepadam za tip grip, najlepiej palm grip

Proszę o polecenie jakiś myszek bezprzewodowych które ładują się i można dalej używać z kablem..

Ewentualnie może ktoś wie gdzie mógł bym kupić microswitche? znalazłem na ebay, ale sporo wychodzi z przesyłką jak za taką popierdółkę

Niby temat błachy, ale biorąc pod uwagę ile czasu dziennie trzeba używać myszki- robi się całkiem istotną kwestią..

Na zakończenie podzielę się moim ostatnim odkryciem w tej dziedzinie- sztywna podkładka teflonowa- rewelacja! Prawie brak oporu, łatwo się czyści, jest niska.. polecam sprawdzić

Member
    Awatar rly
    Podziękowania

Domyślnie

http://allegro.pl/mikrostyk-do-mysze...6221770481.htm
    Ja swego czasu przesiadlem sie z tej myszki po tym samym problemie na g502 na kablu i nie zaluje.
    vizuall.info
    Podziękowania mitic podziękował

Member

Podziękowania

Domyślnie

dzieki za te mikrostyki- zamówiłem omron na 20 kk kliknięć- powinno wystarczyć na jakiś czas jak się nie uda będę testował

Uprawnienia umieszczania postów