Skocz do zawartości

Mysz bezprzewodowa- prośba o polecenie


mitic

Rekomendowane odpowiedzi

Moja mysz się kończy- microswitch pod lewym przyciskiem się zużył i czasem 'puszcza' przy przeciąganiu itp..

 

Jestem z niej bardzo zadowolony- logitech g700 (po wymianie aku na eneloop pro działa zadowalający czas na ładowaniu, jak się wyładuje można podłączyć kabel i dalej używać aż się znów naładuje)

 

Mam raczej duże niż małe dłonie, nie przepadam za tip grip, najlepiej palm grip

 

Proszę o polecenie jakiś myszek bezprzewodowych które ładują się i można dalej używać z kablem..

 

Ewentualnie może ktoś wie gdzie mógł bym kupić microswitche? znalazłem na ebay, ale sporo wychodzi z przesyłką jak za taką popierdółkę ;)

 

Niby temat błachy, ale biorąc pod uwagę ile czasu dziennie trzeba używać myszki- robi się całkiem istotną kwestią..

 

Na zakończenie podzielę się moim ostatnim odkryciem w tej dziedzinie- sztywna podkładka teflonowa- rewelacja! Prawie brak oporu, łatwo się czyści, jest niska.. polecam sprawdzić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

no niestety.. po przelutowaniu mikrostyków co prawda lewy/ prawy klik działa jak marzenie.. ale scroll przestał z niewiadomego powodu:)

 

kupiłem logitech mx master i jestem bardzo zadowolony, mysz (duże dłonie, całe palce leżą na myszy) bardzo ergonomiczna i wygodna.

bateria o dziwo (500ma/h) wystarcza na długo w porównaniu z eneloop pro 2200 ma/h w logitech g700 (w mx master jest bateria lipo jak w modelach zdalnie sterowanych, sama mysz musi być bardziej wydajna energetycznie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności