Skocz do zawartości

Kurs nowoczesnej grafiki komputerowej AGH Kraków


MisiekG

Rekomendowane odpowiedzi

Mam już trochę wiosen na karku i postanowiłem się zająć tym, czym zawsze chciałem się zajmować - modelowaniem w 3D.

Samokształcę się dużo, ale ostatnio zainteresowała mnie ta oferta:

http://www.agh.edu.pl/ksztalcenie/oferta-ksztalcenia/studia-podyplomowe/nowoczesna-grafika-komputerowa/

 

Co to tym sądzicie? 2 semestry po 5-7 zjazdów (sobota-niedziela). Uczą wiele rzeczy - 2D, 3D (Softimage), webmasterka, CAD (Catia v5), animacja itd. Czy warto na to się zapisać. Szczególnie mnie ten Softimage martwi, bo nie jest już rozwijany program.

Co sądzicie o tym wszystkim?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Co sądzicie o tym wszystkim?

A co? Coursera i Udemy się zamknęły? :D

 

Spoko jeżeli szukasz kontaktów z ludzmi na przyszłość. Fajne jeżeli wykładowcy mają solidne portfolio, bo możesz dowiedzieć się jak skill przekłada się na karierę. Super jeżeli uczelnia oferuje konsultacje z profesorami - w tym sensie, że masz określoną ilość godzin prywatnego mentoringu podczas konsultacji.

Ostatnio eksperymentowałem z wiedzą i wyszło mi, że nic co nie jest 1on1 nie jest warte czasu (a co za tym idzie także pieniędzy). Mi wyszło, że prywatne lekcje sa równo warte - finansowo- grupowemu nauczaniu, które jest 5x tańsze. Szybciej się uczysz prywatnie wiec możesz wiecej zarobić w między czasie. 4600pln warto jeżeli ponizej 23tys pln nie dostaniesz żadnego innego kursu, który połączy Ciebie z osobą na prywatne lekcje. Ale to mój system i testowałem na sobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Program studiow brzmi jak z przed 15 lat (Softimage, VRML?!), pokaza wszystkiego po trochu ale niczego nie naucza konkretnie.

Jesli chcesz isc w jakims konkretnym kierunku to znajdz taki kurs ktory Ci w tym pomoze.

 

W 100% zgadzam sie z olaf'em, ze 1on1 to najlepsza metoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Średnio 7 godzin na każdy z 18 tematów.

CAD, gry, programowanie w C i w Javie, WWW, obróbka foto + teoria grafiki i koloru - dla Nie Informatyków.

Na usta samo ciśnie sie stwierdzenie, że jak coś jest od wszystkiego to jest do niczego.

 

Program studiow brzmi jak z przed 15 lat (Softimage, VRML?!), pokaza wszystkiego po trochu ale niczego nie naucza konkretnie.

 

Sylwetka absolwenta:

Grafika komputerowa staje się powoli jedną z głównych dróg wykorzystania ogólnie rozumianego komputera Gwałtownie zwiększają się moc obliczeniowa procesorów, rozmiar i rozdzielczość monitora, moc karty graficznej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może popatrz na to inaczej.. Szukasz w Krakowie.. może warto szukać na całym świecie- przez internet..nie wiem jak radzisz sobie z językiem angielskim, ale jak chociaż mniej więcej rozumiesz to bez najmniejszego zastanowienia skłaniał bym się w stronę płatnych/ darmowych video- tutoriali..

na początek znajdziesz aż za dużo materiału na youtube

 

co tak w ogole chciał byś modelować bo nie napisałeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa dobre kursy za 1000$ z internetu, naucza Cie wiecej niz 5 lat na takim kierunku. Zasada jest bardzo prosta, jesli wykladowcy maja +40lat, to nie maja pojecia o tym jak aktualnie wyglada gamedev i wiedza tyle, co przeczytali w "gamedev for dummies". Jesli trafisz akurat na mlodych wykladowcow, to zazwyczaj sa to osoby, ktore skonczyly taki sam kierunek i jedyne co im zostalo to uczenie innych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności