Podziękowania Podziękowania:  0
× tak × tak:  0
× nie × nie:  0
Na fronta! Na fronta!:  0
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Projekt "Dedal i Ikar"

Member
    Awatar agdybybyl
    Podziękowania

Domyślnie Projekt "Dedal i Ikar"

Reklama widoczna tylko dla niezalogowanych użytkowników

Jestem w trakcie kończenia teoretycznego przygotowania projektu filmowego "Dedal i Ikar".
    Poszukuję sponsora-producenta, który wsparłby 3 osobowa ekipę podczas kręcenia ujeć, a także dobrego operatora drona ze sprzętem... Mavic i wyżej. Mam P2 V+, ale to dużo za mało...:).
    Film "Dedal i Ikar" niezależny i bezbudżetowy.... 2 aktorów, dużo ujęć z drona plus sporo grafiki 3D, koncepty i scenariusz gotowe. Tydzień zdjęć w Karkonoszach. Klimaty jak w konceptach poniżej.
    Wymagania spore, ale może ktoś ma fantazję czas i pieniądze... bywają może jeszcze tacy ludzie....:)
    Jest szansa powalczyć filmem na festiwalach filmów niezależnych. Don Kichoteria...???... może i tak.... ale jaka piękna....:))).
    Przygoda w krainie filmu i sztuki gwarantowana...!!!...:)... a życie krótkie i szare....:)
    Reszta na priva.

Miniaturka załącznika (kliknij aby powiększyć) Miniaturka załącznika (kliknij aby powiększyć) Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	oczol.jpg
Wyświetleń:	11
Rozmiar:	95.9 KB
ID:	104668  
    Humanista jest wśród ludzi... głupek tarza się w próżni...

Member

Podziękowania

Domyślnie

Jeśli nie znajdziesz bogatego mecenasa, ;) spróbuj założyć wątek na serwisach croudfundingowych. Są też polskie np. wpieramto albo Polakpotrafi. Z tego co widziałem masz już jakiś dorobek więc warto go wykorzystać żeby przekonać donatorów.

Member
    Awatar agdybybyl
    Podziękowania

Domyślnie

@Ziggie.... poważnie to mówisz...??... że ja o tym wcześniej nie pomyślałem.....!!!!....:))))))))))))

Member
    Awatar peteRlo
    Podziękowania

Domyślnie

Nie chcę być złośliwy, ale krzesło i walizkę gdzieś u ciebie widziałem, więc może jeszcze stół, kilo mąki i przepis na ruskie pierogi? Sukces murowany:)

Member
    Awatar agdybybyl
    Podziękowania

Domyślnie

...zobaczysz jeszcze nie raz....!!!....:))))... i pamiętaj...!!!... nie oglądaj niczego za co nie musisz płacić.... to badziew z paździerzą....:))))))...idź na SW 14.... wszystkie krzesła nowe.... Ty za to płacisz....!!!

Member
    Awatar piopiowawa
    Podziękowania

Domyślnie

pomysł ok, ale mała rada- poćwicz chłopie na razie na jakiś gotowych stockowych video z terenem zanim zatrudnisz firmę do kręcenia planu. Może jestem zbytnim realistą ale raczej nikt nie zainwestuje drogiego sprzętu i czasu na tak "ryzykowne przedsięwzięcie" .

Member
    Awatar agdybybyl
    Podziękowania

Domyślnie

Pewnie, że nikt nie zainwestuje. Jak zwykle zrobię to sam i źle... ale to moja zabawa....!!!...:)).
    "Kukułek" 60 min w konkursie na festiwalu "Prowincjonalia" razem z filmami komercyjnymi... nie ma to jak coś źle zrobić....!!!...:).

Uprawnienia umieszczania postów