Skocz do zawartości

Teczka 3D - Xaia


Rekomendowane odpowiedzi

Hej!

Dawno mnie tu nie było. Postanowiłem założyć nową teczkę z pracami z 2017 roku. Na pierwszy ogień idą illustracje i high poly ubrania. Mam nadzieję, że się wam spodoba.

 

Na 3 sety ciuszków miałem tylko 2 tygodnie.

 

 

heavy_fornt2.jpg

heavy_fornt.jpgheavy_back.jpgheavy.jpg

 

medium_front2.jpgmedium_front.jpgmedium.jpglight_front.jpglight_front2.jpglight_back.jpg

 

light1.jpg

 

 

Gocha.jpg170712_CSS_712_Maintenance_2500x1250.jpgCSS-513_EventBanner_1920x960_002.jpgCSS-530_GPEventBanner_1920x960_001_Miok.jpg170403_CSS-528_LogInEventBanner_1920x960.jpgCSS-523_DiscountBanner_1920x960_001.jpgCSS-532_PermanentItemBanner_1920x960_001.jpgnewItemsRender%20v3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 22
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Na kolejny ogień idzie intro do gry Combat Arms. Używałem propsów z wcześniejszych ilustracji, które zrobiłem + zrobiłem pare nowych specjalnie pod shoty. Na stworzenie sceny, parę dodatkowych propsów, oświetlenie, animacje kamery i render miałem tylko tydzień. Renderowane w redshifcie przez weekend na jednym komputerze (2x 1070). Niestety tylko 720p i niskie sample. Niżej wysokiej rozdzielści stillsy.

 

 

animation_still_3k.jpg

Animation_still_shot2_3k.jpg

Animation_still_shot3_3k.jpg

animation_still_shot5_3k.jpg

Animation_still_shot4_3k.jpg

animation_still4_2_3k.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)

Dzięki chłopaki :)

Kolejna animacja zrobiona do trailera gry, który koniec końców się nie ukazał. Gra sobie nie radziła i oddali ją w ręce innego developera.

 

Byłem odpowiedzialny za modelowanie, texturowanie, look dev, oświetlenie, animację, kamerę, rendering i kompozycję.

 

 

 

I stillsy:

SearchAndDestroy.0053.jpg

SearchAndDestroy.0268.jpg

CaptureTheFlag_18-00-56.0286.jpg

EliminationPro.0142.jpg

Edytowane przez Xaia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a temu co znowu ?
Przycisk "Na fronta", "plus" ,"minus" nie działają. Dałbym nominacje. Jakbyś przeczytał poprzedni post to byś wiedział i weź spier...aj już. Ile raz się mam powtarzać? Siedzisz na tym Ursusie i siejesz ferment.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwierz mi jak się pisze posty z telefonu to nie ma się często czasu ani ochoty by sprawdzać czy się w dobrą literę trafiło na klawiaturze. Słownik potrafi zmienić wyraz .Trafić w literę obok również się zdarzy. Jak już byłeś w tej szkole to może warto było do niej uczęszczać. Może trochę kultury by cię nauczyli. Zakładam się ,że nie jeden z nas może się tu pochwalić dyplomem studiów wyższych. Co nie zmienia faktu ,że są dyslektycy i osoby z dysortografią. Ty zaś jesteś cham i tchórz. Zrobiłeś sobie konto , krytykujesz innych pod przykrywką anonimowości, naigrywasz się z ich błędów, a sam nawet nie masz tematu ze swoimi pracami. Tego filmiku zrobionego w "dobrej wierze" by komuś dopiec nie będę wspominać ,bo jak trzeba być małym i złośliwym człowieczkiem by zmarnować swój czas na jakieś badziewie by komuś tylko dopiec. Powiedziałem swoje i zdania nie zmienię. Idź "pan" w chuj. ............................................................................................................................................................................................................................................ Xaia bardzo dobre prace szkoda ,że nie można nominować do fronta ,może ktoś sam wpadnie na ten pomysł. Przepraszam za zaśmiecenie tematu potyczkami słownymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego filmiku zrobionego w "dobrej wierze" by komuś dopiec nie będę wspominać ,bo jak trzeba być małym i złośliwym człowieczkiem by zmarnować swój czas na jakieś badziewie by komuś tylko dopiec. Powiedziałem swoje i zdania nie zmienię. Idź "pan" w chuj..
ja robię też to co lubię i mam do tego prawo jak każdy. Mimo wszystko dzięki za ocenę, wystawia świadectwo oceniającemu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności