Skocz do zawartości

Ściana - a co to takiego?


giorgione

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

hej giorgione - kiedys malowałem kumlom w akademiku :D; zaczynałęm farbą ścienną ale mnie cholera trafiła i skończyłem akwarelą i to też na szybkiego ... bo kazali; kiedyś pstryknę swoją ściankę to może będzie co pokazać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ostatnio malowalem na scianie dlgopisem przed pzeprowadzka w swoim poprzednim mieszkaniu. tyle ze wtedy jeszcze do podstawowki nie chodzilem :) sami sobie mozecie wyobrazic jak to wygladalo :D niczym sie nie umywa do tego co tu widze. swoja droga to fajny patent... moze ja tez sie kiedys postaram o kolorowe sciany, moze to zwiekszy moja kreatywnosc i polepszy samopoczucie?

 

pozdrufka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hello!

No malarstwo scienne jest the best!!

Na scianie mam taka oto pania, zrobiona weglem wiec czarno na bialym :D

(nie wiem czy cos widac ale to szkic[piwo]

Natomiast w wakacje zamierzam sobie na suficicie jakiegos fajowego smoczka ciachnac :D Tylko jeszcze nie wiem jak to moj kregoslop wytrzyma :D:D:D

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 pracka klimatami bardzo przypomina mi w.Siudmaka(ktorego zreszta podziwiam na rowni z Boshem i Dalim)

 

Ja mialem malunki na scianie...sory na wszyskich scianah w swoim pokoju jakies 4 lata temu -

hehe ich tres byla jednak dosyc kotrowersyjna i moi rodzice nie byli zbyt zadowoleni muszac paczyc na serie \"demonow\"(tak to okreslali ;> ) na scienie

 

Zostaly niestety/stety zamalowane gdy moj harakter i temperament troche wygrzecznialy :D

 

Swoja droga napisze jeszce ze w swoim lo szczelilem dosyc pokrecony obraz(za pozwoleniem dyrekcji) o wymiarach mniej wiecej 4 m / 1.8 m heheh trohe tym zamieszalem ,nauczyciele bali sie nawet pytac co to jest , jedynie muj wychowawca(ktorego zreszta bardzo szanuje do dzis) osobiscie szzczelil mi najwiekszy komplement :) porownal moje \"dzielo\" do Bosha

 

dodam jeszce ze malunek byl wykonywany nocami na mocnych kawach , i gdy konczylem prace nad malunkiem to zaraz mialem zajecia hehhe tak wiec bylo dosyc ciekawie(szkola jest najpiekniejsza noca -zapewniam :D )

 

po dzis dzien robil by furore wsrod palaczy ziol ;) gdyby lo sie nie przenioslo i w jego miejsce powstalo by gimnazium w ktorym bali sie i zaslonili je szafkami :) heheheh( jakby nie prosciej bylo zamalowac :D)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności