Skocz do zawartości

Wy i samochody:)


illy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Chciałem jeszcze trochę zaczerpnąć jesieni w tym roku:), póki ładna.

 

Jedno z aut, którym śmiało bym śmigał ;] Gratki.U mnie po mieścinie pocina coś podobnego, tyle, że ma jakieś body zapodane i większe fele. Zbiera się nieziemsko i ma super wygląd, ale to nadal Fwd, a u Ciebie ? ;>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale to nadal Fwd, a u Ciebie ? ;>

 

Ja mam również FWD ale dla motoru 2.5 v6 163HP spokojnie wystarcza, przyjemność z jazdy jest bardzo duża.

Spalanie akceptowalne 9.5 przy spokojnej jeździe.

 

Jak by galant byl Rwd to bym sie nim jarał.

 

Są wersje tego Galanta 2.5 v6 TwinTurbo 280HP wraz z napędem 4x4 - niestety były oferowane tylko na japonię oraz UK dlatego trzeba robić przekładkę.

Koszty utrzymania oraz spalanie dużo wyższe od "zwykłej Vki".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam również FWD ale dla motoru 2.5 v6 163HP spokojnie wystarcza, przyjemność z jazdy jest bardzo duża.

Spalanie akceptowalne 9.5 przy spokojnej jeździe.

 

 

 

Są wersje tego Galanta 2.5 v6 TwinTurbo 280HP wraz z napędem 4x4 - niestety były oferowane tylko na japonię oraz UK dlatego trzeba robić przekładkę.

Koszty utrzymania oraz spalanie dużo wyższe od "zwykłej Vki".

 

Widziałem Legnum (kombi?) z tym motorem. Jest moc ;]

 

Jak by galant byl Rwd to bym sie nim jarał.

 

http://www.driftshop.pl/shop/index.php?200sx-s13-sr20det-galant-face,282

 

?? ;) A przeróbki 4x4 na rwd prawdopodobnie też są ;) Btw. lepiej byś Hummera wyrenderował porządnie ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bubu - legnum to właśnie w kombi tylko występował - wersja Sport Edition wyróżnia się zestawem nakładek na progi oraz przednim zderzakiem, dodatkowo zawieszenie jest fabrycznie obniżone na sprężynach Eibach w stosunku do serii o 30mm, zastosowane są mocniejsze zaciski hamulcowe, wnętrze tapicerka al'a karbon, z wyposażenia to różnie u mnie jest tempomat, klimatronik, elektryka, skórzana gałka oraz kierownica.

 

Wrzucam Wam jeszcze jakieś fotki

 

32271900.jpg

 

69211219.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A poniżej moje odp. na pytania z 1 postu :

1. 10 latek

2. za 3 :(

3. Hmm co dziennie się coś przydarza lecz coś co warto by było przytoczyć na forum to nic ciekawego ;)

4. BMW e46

5. ----

6. naszczęście 0 przez 10 lat a jeżdżę sporo

7. Nowa BMKa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Jak dlugo posiadasz prawo jazdy? 5 lat

2. Za ktorym razem zdales prawo jazdy, jakie manewry? za 2

3. Czy cos smiesznego/dziwnego/interesujacego przydarzylo sie Tobie za kierownica [badz bezposrednio zwiazane z samochodem] - Raz wyprzedzil mnie samochod z dużą predkoscia, wyprzedzal na trzeciego lub nawet prawa strona a po pewnym czasie stal rozwalony na barierce.

4. Jaki samochod/pojazd masz/maja twoi rodzice/itd. Jesli ktos nie chce odpowiadac na to pytanie to niech nie odpowiada. Niektorzy nie chca sie chwalic swoimi rzeczami, a inni pragna ukryc przed Urzedem Skarbowym fakt posiadania pojazdu. To nie jest obowiazkowe. Porsche 928

5. Jakie samochody prowadziles [chodzi mi o jakies ciekawsze okazy, a nie o to ze ciocie ktos podwiozl do kosciola i odstawil jej fieste. Właśnie Porsche mojego ojca (928)

6. Punkty karne/mandaty? Brak

7. Samochod marzen:

a) super samochod

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • KLICEK unpinned this temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności