Strona 417 z 417 PierwszyPierwszy ... 317 367 407412413414415416417
Pokaż wyniki od 4161 do 4164 z 4164

Wątek: Ile wziąć za robotę? Na ile to wycenić? Zarobki grafika?

member of
    Awatar olaf
    Podziękowania

Domyślnie

Reklama widoczna tylko dla niezalogowanych użytkowników
    Nom, wal wszedzie. Czasem lepiej byc juniorem w duzej firmie przez rok niz utknac w malej firmie na rok. A nie, czekaj, to to samo... Anyway wiesz o co chodzi ;)
    nosiłem kalesony zanim było cool

Member
    Awatar Imperator
    Podziękowania

Domyślnie

Możesz się nawet pchać na staż do CDP Red jak się sprawdzisz to będziesz w elicie elit w Polsce pracował i się szybko uczył ciężko pracować :) Jak się nie uda to potem możesz obniżać pułap i próbować coś niżej a jak się poszczęści to chwycisz pana boga za nogi i nie puszczaj :)

Member
    Awatar Graft
    Podziękowania

Domyślnie

W mojej okolicy to najwyżej mogę Ukraińców przemycać, więc tylko wariant z przeprowadzką jest realny. Z tego samego powodu odpada staż bo nie ma szans z takiej kasy wyżyć ;) Tak czy siak dzięki za rady. Staram się na razie dowiedzieć jak najwięcej o tym rynku.

Member

Podziękowania

Domyślnie

Jeśli wariant przeprowadzki wchodzi w grę to ja bym się też za granicą rozglądał..

W PL szukaj w dużych miastach. Zarobki na początek nie będą mega duże więc pozostaje wynająć pokój lub mieszkanie gdzieś za miastem. Byle było połączenie łatwe. Ale i tak połowa lub ponad połowa pensji pójdzie ci na dojazd + wynajem.

Pomyśl też o:
    Przykładowo: Mieszkam 60km od stolicy. Moja Żona pracuje w Wawie. Dojazd to bilet miesięczny pkp + karta miejska to ponad 400zł i +-1,5h
    Wynajem u mnie kawalerki to koszt 800 (patologioa) do 2000.
    W centrum Wawy ceny patologiczne. Obrzeża warszawy i przedmieścia to tak jak byś mieszkał u mnie. Wyższa cena za mieszkanie zrówna się z brakiem potrzeby zakupu miesięcznego na pociąg. A czas dojazdu do pracy pewnei taki sam.

Najniższe zarobki robotnicze w UE to jakieś 4-5k zł na ręke, czyli więcej niż dostaniesz na początek (jako junior). A graifk 2d to już nie wiem ile może zarovć.
    Cena wynajmu pokoju to pewnie tygodniówka.
    Ostatnio edytowane przez michalo ; 02-06-17 o 15:45

Uprawnienia umieszczania postów