Strona 419 z 419 PierwszyPierwszy ... 319369409414415416417418419
Pokaż wyniki od 4181 do 4188 z 4188

Wątek: Ile wziąć za robotę? Na ile to wycenić? Zarobki grafika?

Member
    Awatar marekkonieczny
    Podziękowania

Domyślnie

Reklama widoczna tylko dla niezalogowanych użytkowników
    @deshu mowiąc o irradiance map miałeś na myśli ustawienia Interp. samples z zakładki GI oraz Light cache ? Jeśli tak, to wiem o czym mówisz. Ale popraw mnie jeśli nie o to chodzi.

Całość wyceniłem na 26 tys, opisałem jak radziliście. Każdy etap, roboczo godziny. Również zaproponowałem kilka dodatkowych renderów + 360. No cóż, zobaczymy jak temat się potoczy. Dam znać.

Wszystkim którzy mi pomogli, bardzo dziękuję za rady. Dał bym wam wirtualną okejke ale nie dziala :D

Member

Podziękowania

Domyślnie

A ja czytalem, że trzeba się cenić. To jest podstawa. Warto cenić swoją pracę. Stawka 30-40 zl za godzinę.

Member

Podziękowania

Domyślnie

https://www.youtube.com/watch?time_c...&v=dhb7ZrvH1Bo

Bardzo mnie ciekawi jakie są budżety za takie trailery w dużych agencjach? Ktoś jest w stanie powiedzieć przybliżoną kwotę? Powiedzmy że jest to materiał niedotknięty przez kamerzystę, tylko i wyłącznie materiał 3d + post pro + oczywiście dizajn całości stałby po stronie takiej agencji.
    Ostatnio edytowane przez Kryzys ; 12-09-17 o 19:20

Member
    Awatar le_chu
    Podziękowania

Domyślnie

Cena czegos takiego w zachodniej agencji z mojego doswiadczenia (agencje przy ktorych sie krecilem) zaczyna sie od ok 60 - 80 tys euro (60 dni roboczych x 1000€ jako stawka za 2-3 osobowy zespol + koszta produkcji w tym rendering). Pisze o zaczynaniu sie bo 60k € to bylby na oko koszt samej pracy bez marzy agencji, ktora spokojnie narzucilaby jeszcze dodatkowe 20 - 60 tys euro, w zaleznosci od deadline, ilosci korekt i ostatecznego celu tej animacji (przy tej jakosci i stylu pewnie byloby to IAA wiec wyzsza granica cenowa).

Takze finalnie cena czegos takiego klipu moze wynosic od 80 do +140 tys. €.
    Studio: notriangle.com
    Portfolio: lechuhu.com
    Sklep: store.chocofur.com

× tak 1 użytkownik(ów) ma podobne zdanie!

Member

Podziękowania

Domyślnie

Witam. Na ile byście wycenili prace typu 1) Modelowanie od podstaw konkretnego samochodu osobowego -z bardzo dużym detalem i super realistycznie -także wnętrza (maska , kierownica, skrzynia biegów i wszystkie guziczki ). Siatka oczywiście Low poly ( bez Uv i textur)
    2) Modelowanie samochodu osobowego realistycznie -z dużym detalem ale wnętrze mniej szczegółowe( widziane jedynie przez zaciemnione szyby)
    3) Sama retopologia siatki CAD lub Skanu 3d samochodu osobowego ( duży detal) ??? Z góry dziękuje za rychłą odpowiedź !

Member
    Awatar ludzik_3d
    Podziękowania

Domyślnie

Hej
    Zapytano mnie o zrobienie efektu astrologicznego na niebie (full cgi) i z pytaniem jaka stawka. Film jest robiony przez pasjonatów z własnych kieszeni. Będą jeszcze zbierać ale bez żadnego dofinansowania więc chcieli by wiedzieć ile muszą zebrać. I nie wiem ile powinienem zaproponować.

Member
    Srebrna Galeria
    Awatar polka dot
    Podziękowania

Domyślnie

zawołaj ile Ci serce podpowiada. nikt tu lepiej Ci nie wyceni
    wszystko jest tobą. jak zamierzasz się traktować?

Member

Podziękowania

Domyślnie

Witam,

ile z reguły bierzecie za wykonanie sceny architektonicznej?

Cały interior jest wykonywany indywidualnie, nie ma materiałów dostarczonych przez klienta.

Moim case study są interaktywne sceny archviz wykonane pod użytek w VR - spacery po pomieszczeniu (Blender+Unity3D/ Unreal engine). Jaki przelicznik stosujecie? Od pomieszczenia i liczby zastosowanych obiektów? Tak czy inaczej - od jakiej ceny warto zacząć? Jaka ona jest dla klientów z Polski, czy różni się znacząco dla zagranicznych? Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez Kr1z ; 13-11-17 o 10:07

Uprawnienia umieszczania postów