Strona 419 z 419 PierwszyPierwszy ... 319369409414415416417418419
Pokaż wyniki od 4181 do 4184 z 4184

Wątek: Ile wziąć za robotę? Na ile to wycenić? Zarobki grafika?

Member
    Awatar marekkonieczny
    Podziękowania

Domyślnie

Reklama widoczna tylko dla niezalogowanych użytkowników
    @deshu mowiąc o irradiance map miałeś na myśli ustawienia Interp. samples z zakładki GI oraz Light cache ? Jeśli tak, to wiem o czym mówisz. Ale popraw mnie jeśli nie o to chodzi.

Całość wyceniłem na 26 tys, opisałem jak radziliście. Każdy etap, roboczo godziny. Również zaproponowałem kilka dodatkowych renderów + 360. No cóż, zobaczymy jak temat się potoczy. Dam znać.

Wszystkim którzy mi pomogli, bardzo dziękuję za rady. Dał bym wam wirtualną okejke ale nie dziala :D

Member

Podziękowania

Domyślnie

A ja czytalem, że trzeba się cenić. To jest podstawa. Warto cenić swoją pracę. Stawka 30-40 zl za godzinę.

Member

Podziękowania

Domyślnie

https://www.youtube.com/watch?time_c...&v=dhb7ZrvH1Bo

Bardzo mnie ciekawi jakie są budżety za takie trailery w dużych agencjach? Ktoś jest w stanie powiedzieć przybliżoną kwotę? Powiedzmy że jest to materiał niedotknięty przez kamerzystę, tylko i wyłącznie materiał 3d + post pro + oczywiście dizajn całości stałby po stronie takiej agencji.
    Ostatnio edytowane przez Kryzys ; 12-09-17 o 18:20

Member
    Awatar le_chu
    Podziękowania

Domyślnie

Cena czegos takiego w zachodniej agencji z mojego doswiadczenia (agencje przy ktorych sie krecilem) zaczyna sie od ok 60 - 80 tys euro (60 dni roboczych x 1000€ jako stawka za 2-3 osobowy zespol + koszta produkcji w tym rendering). Pisze o zaczynaniu sie bo 60k € to bylby na oko koszt samej pracy bez marzy agencji, ktora spokojnie narzucilaby jeszcze dodatkowe 20 - 60 tys euro, w zaleznosci od deadline, ilosci korekt i ostatecznego celu tej animacji (przy tej jakosci i stylu pewnie byloby to IAA wiec wyzsza granica cenowa).

Takze finalnie cena czegos takiego klipu moze wynosic od 80 do +140 tys. €.
    Studio: notriangle.com
    Portfolio: lechuhu.com
    Sklep: store.chocofur.com

× tak 1 użytkownik(ów) ma podobne zdanie!

Uprawnienia umieszczania postów