Skocz do zawartości

Bitwa 3D - 09: Uwagi / Propozycje przyszłych tematów


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 488
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

hmm.. duzo tych tematów. JA sie tylko boje zeby nie wygralo cos gdzie glownie pole do popisu beda mieli fanatycy robotoczolgolaserów przyszlosci, to sie tyczy tych futurystycznych tematów jak ziemia 2 czy 2055 badz katastrofa i zaglada ziemi. Ja bym byl np za postacia komiksowa. Jakiez to pole do popisu, bez zbednych przeslanek:P!!

No ale tak czy siak trzebas sie brac do roboty (LERU) :P bo rzeczywiscie juz pozno. Swieta, swieta i poswietach. Zobaczycie.. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm.. duzo tych tematów. JA sie tylko boje zeby nie wygralo cos gdzie glownie pole do popisu beda mieli fanatycy robotoczolgolaserów przyszlosci, to sie tyczy tych futurystycznych tematów jak ziemia 2 czy 2055 badz katastrofa i zaglada ziemi.

nie no teraz to przesadziles !!

jak mogles moj temat podaj jako robotoczolgolaserow (co za slowo) przyszlosci :D

przeciez w tym temacie moze byc zupelnie co innego a nawet nigdy mi nie przyszlo do glowy co w stylu roboto.... :)

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej przypadły mi do gustu propozycje:

 

Dreamdealera

-duchy przeszłości

-sen wariata

-odmienność

 

Futro

- bitwa

 

Moja propozycja

1. strach - fear

2. raj - paradise / piekło - hell

3. ucieczka - escape

4. chciałbym tam być....... - I whish to be there....... / chciałbym tu żyć...... - I whish to live here...

5. nieśmiertelny - immortal

6. poświęcenie - sacrifice

7. mój własny świat - my own world

 

 

...a tak sobie odświeżę to co napisałem coby sobie posta nabić :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...To ja jeszcze zarzucę tematy...bo ponoć ostatnie słowa mają największy wpływ :P

 

- morderc y/a,

- las,

- reanimator(uprzestrzennienie postaci z gier 2d),

- schronienie,

- powrót,

- chwalebna śmierć,

- najgłupsza scena(maksymalnie bezsensowna, najlepiej mająca coś w sobie scenka jaką jesteście w stanie wymyśleć...a przy ocenie brano by pod uwagę głupotę sceny i jej wykonanie oczywiście)

 

pozdrawiam i życzę twórczych myśli (zwłaszcza organizotorom bitwy) ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no, to juz naprawde przeginka ... zyzby ktos zbieral na nagrody ? To jest chyba najdluzej przygotowywana bitwa w historii. Zagladam co kilka dni i zastanawiam sie czy juz mnie cos nie ominelo - moze juz po sondzie i bitwa dawno trwa tylko nikt nas nie zdazyl poinformowac ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności